مجله نت پاکتبلیغات

معرفی مراکز آموزش شنا به صورت تخصصی در ایران

شنا یکی از ورزش‌های محبوب است که فواید زیادی برای افراد در هر سنی دارد. این فعالیت بدنی نه تنها حس شاداب بودن را به شناگر منتقل می‌کند، بلکه برای برنامه‌های تناسب اندام هم گزینه مناسبی به شمار می‌رود.

ممکن است تصور نمایید که فرا گرفتن شنا کاری دشوار است، در حالی‌که با انتخاب یک آکادمی آموزش شنا مناسب می‌توانید تمام تکنیک‌ها و فنون این ورزش آبی پرطرفدار را یاد بگیرید. در ادامه بهترین مراکز آموزش شنا که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت دارند، را به شما معرفی خواهیم کرد.

بهترین مراکز آموزش شنا خصوصی از مبتدی تا پیشرفته در تهران

خوشبختانه در تهران تعدادی زیادی کلاس آموزش شنا خصوصی از مبتدی تا پیشرفته وجود دارد. بنابراین ساکنین پایتخت می‌توانند نزدیک‌ترین مجموعه آبی را به منطقه سکونت خود برگزیده و در آن ثبت نام نمایند. بهترین و پیشرفته‌ترین استخرهای آموزشی تهران به شرح ذیل هستند:

images 1690785002 64c754ea0a33a معرفی مراکز آموزش شنا به صورت تخصصی در ایران

استخر باغ صبا

باغ صبا یکی از استخرهای آموزشی تهران است که به دلیل محیط بهداشتی و سیستم تصفیه مناسب روزانه مراجعین زیادی دارد.‌ این مرکز به امکاناتی همچون سونا خشک و بخار، جکوزی، استخر آقایان و بانوان ایرانی و… مجهز شده است. در مجموعه باغ صبا علاوه‌بر کلاس‌های عمومی، دوره‌های تدریس خصوصی شنا هم برای علاقه‌مندان برگزار می‌شود که نه تنها بزرگسالان، بلکه کودکان نیز می‌توانند در این کلاس‌ها شرکت نمایند.

استخر بلوط ولنجک

یکی از معروف‌ترین استخرهای تهران برای آموزش شنا بلوط ولنجک بوده که محیط تمیز و بهداشتی آن شهره خاص و عام است. این مجموعه آب مورد نیاز خود را از قنات‌های ارتفاعات توچال تامین می‌کند که جزء تمیزترین آب‌های پایتخت به شمار می‌رود.

در استخر بلوط ولنجک انواع دوره‌های شنا در سطح مبتدی و تخصصی برگزار می‌شود که سالانه علاقه‌مندان بسیاری در آن ثبت نام می‌کنند. یکی دیگر از وجوه تمایز این مرکز ارائه دوره آموزش غواصی است که در آب‌های آزاد جنوب کشور برگزار می‌شود.‌ افراد پس از شرکت در این کلاس‌ها که ۴ تا ۱۲ جلسه به طول می‌انجامد، می‌توانند مدرک معتبر CMAS را از سطح یک ستاره تا سه ستاره اخذ نمایند.

استخر مجموعه ورزشی یاسمن

آکادمی آموزش شنا یاسمن هم از جمله مجموعه‌هایی است که کلاس‌های گروهی و خصوصی را برای رده‌های مختلف سنی برگزار می‌کند. این مرکز علاوه‌بر کلاس آموزش شنا آقایان، دوره‌هایی را نیز برای بانوان علاقه‌مند به این ورزش‌ در نظر گرفته است. استخر مجموعه ورزشی یاسمن ضمن برخورداری از کادر مجرب و امکانات عالی، هزینه مناسبی را برای شرکت در دوره‌های آموزشی شنا از متقاضیان دریافت می‌کند.

استخر موج طلایی

اگر به دنبال آموزش شنا در بهترین کلاس شنا هستید، ثبت نام در دوره‌های خصوصی استخر مدرن و لوکس موج طلایی را به شما پیشنهاد می‌دهیم. در این مجموعه آبی انواع کلاس‌های خصوصی در حوزه شنا برگزار می‌شود که پذیرای آقایان و خانم‌ها هستند. کلاس‌های خصوصی ۱۲ جلسه طول می‌کشند و معمولا یک الی سه نفره هستند. استخر موج طلایی در کنار پرداختن به امر آموزش شناگران، دارای امکانات فراوانی مانند استخر کودکان، اتاق ماساژ، حوضچه آب سرد، سونا خشک و بخار، بوفه و… است.

images 1690785030 64c755066a609 معرفی مراکز آموزش شنا به صورت تخصصی در ایران

بهترین مراکز آموزش شنا خصوصی از مبتدی تا پیشرفته در شهر مشهد

چنانچه ساکن مشهد هستید و تمایل دارید در دوره‌های آموزش شنا خصوصی از مبتدی تا پیشرفته شرکت کنید، می‌توانید یکی از مراکز زیر را برگزینید:

استخر ارمغان

مجموعه ارمغان از جمله مراکز فرهنگی ورزشی است که کلاس آموزش شنا بانوان و آقایان را در انواع خصوصی، نیمه‌خصوصی و عمومی برگزار می‌کند. علاوه‌برآن متقاضیان می‌توانند در مدرسه نجات غریق این مجموعه نیز ثبت نام نموده و مدرک معتبر دریافت نمایند.

استخر نشاط مشهد

یکی دیگر از مجموعه‌‌های آبی که در زمینه تدریس خصوصی شنا فعالیت دارد، استخر نشاط مشهد است که دوره‌های خود را به صورت خصوصی و نیمه‌خصوصی ارائه می‌دهد. کلاس‌های خصوصی با حضور ۱ تا ۲ نفر تشکیل می‌شوند، اما در کلاس‌های نیمه‌خصوصی ممکن است که تعداد فراگیران به ۵ تا ۷ نفر هم برسد.

پارک ساحلی آفتاب مشهد

پارک ساحلی آفتاب مشهد که در بلوار خیام شمالی واقع شده، سالانه تعدادی دوره خصوصی را برای فراگیران خانم و آقا برگزار می‌کند. از دیگر کلاس‌های این مرکز می‌توان به آماده‌سازی نجات غریق، شنای موزون و آموزش غواصی اشاره کرد.

استخر باران مشهد

بسیاری از اهالی مشهد برای کلاس آموزش شنا بانوان استخر باران را انتخاب می‌کنند. زیرا این مجموعه تحت نظارت آموزش و پرورش استثنایی فعالیت می‌کند؛ لذا قیمت کلاس آموزش شنا خصوصی آن بسیار مقرون‌به‌صرفه است.

دوره‌های آموزشی به صورت خصوصی و نیمه‌خصوصی و در تمام روزهای هفته از ساعت ۲ تا ۸ شب برای خانم‌های مشهدی برگزار می‌شوند. اگر تعداد شرکت‌کنندگان در کلاس کمتر از ۴ نفر باشد، حالت خصوصی پیدا می‌کند و برای نفرات بیشتر جزء دوره‌های نیمه‌خصوصی محسوب می‌شود. شهریه کلاس آموزش شنا نیز با توجه به این‌که خصوصی یا نیمه‌خصوصی باشد، متفاوت خواهد بود.

images 1690785055 64c7551fc671f معرفی مراکز آموزش شنا به صورت تخصصی در ایران

استخر آبی هشتم

مجموعه آبی هشتم که در بلوار حجاب قاسم آباد قرار دارد، یکی از بزرگترین استخرهای سرپوشیده مشهد است. از جمله امکانات آکادمی آبی هشتم می‌توان سکوی پرش، استخر مسابقات قهرمانی، واترپلو و… را نام برد. این مرکز کلاس‌های آموزش شنا را زیر نظر مربیان مجرب فدراسیون شنا برگزار می‌کند و سالانه آقایان و بانوان بسیاری در این دوره‌ها تکنیک‌های مهم را یاد می‌گیرند.

بهترین مراکز آموزش شنا خصوصی از مبتدی تا پیشرفته در شهر شیراز

در شهر شیراز نیز تعداد زیادی آکادمی آموزش شنا راه‌اندازی شده که هر ساله دوره‌های مختلفی را برای علاقه‌مندان به ورزش‌های آبی برگزار می‌کنند. در ادامه تعدادی از مهم‌ترین این مراکز معرفی خواهند شد.

استخر هتل بین المللی پارس

استخر هتل بین‌المللی پارس به‌عنوان یکی از بهترین مجموعه‌های آبی شیراز شناخته می‌شود که امکانات بی‌نظیری همچون استخر بزرگسالان، جکوزی، ماساژ، حمام سنتی و… را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. در این مرکز انواع آموزش شنا خصوصی از مبتدی تا پیشرفته مانند آموزش کرال سینه، شنا قورباغه، شنا پروانه و همچنین کلاس آموزش شنا کودکان برگزار می‌شود.

با توجه این‌که آموزش شنا به خردسالان با افراد بزرگسال متفاوت است، استخر هتل بین‌المللی پارس با مربیان مخصوص کودکان همکاری دارد. در این کلاس‌ها، شنای سوئدی و پروانه به بچه‌ها یاد داده می‌شود؛ به طوری‌که پس از اتمام دوره به راحتی می‌توانند همه تکنیک‌ها را اجرا نمایند.

استخر آزادی شیراز

استخر آزادی شیراز که در بلوار امیرکبیر واقع شده، به‌عنوان یکی از حرفه‌ای‌ترین برگزارکنندگان آموزش شنا خصوصی از مبتدی تا پیشرفته شناخته می‌شود. شهریه کلاس آموزش شنا در این مرکز با توجه به خصوصی یا نیمه‌خصوصی بودن دوره‌ها، تعداد جلسات آن‌ها و نوع تکنیک‌های آموزشی متفاوت است. معمولا این دوره‌ها طی ۸، ۱۲، ۱۶ و در مواردی هم ۲۴ جلسه ارائه می‌شوند.

بهترین مراکز آموزش شنا خصوصی از مبتدی تا پیشرفته در شهر اصفهان

وجود امکاناتی مانند استخر‌های سرپوشیده و سرباز در کنار مربیان مورد تایید فدراسیون شنا موجب شده که ورزش آبی شنا در بین مردم اصفهان جایگاه خاصی داشته باشد. به همین دلیل در این شهر تاریخی و زیبا مراکز متعددی راه‌اندازی شده که به کار آموزش شنا خصوصی از مبتدی تا پیشرفته اشتغال دارند. در زیر چند نمونه از معروف‌ترین استخرهای آموزشی اصفهان به شما معرفی می‌شوند.

images 1690785085 64c7553d4fc1a معرفی مراکز آموزش شنا به صورت تخصصی در ایران

مدرسه شنا دراگون

مدرسه شنا دراگون اصفهان رویکرد جدیدی نسبت به امر آموزش شنا دارد. برای مثال برنامه‌های ورزشی و تفریحی را به طور رایگان برای فراگیران شنا و خانواده‌های آن‌ها در نظر گرفته است. در این مجموعه کلاس آموزش شنا کودکان برای دختران و پسران بالای ۴ سال زیر نظر مربیان کارکشته خانم و آقا برگزار می‌شود. تا جایی‌که شرکت‌کنندگان در این دوره‌ها توانسته‌اند در سطح استان مقام‌های بسیاری را به خود اختصاص دهند.

استخر صدف اصفهان

استخر صدف اصفهان نیز دوره‌های آموزشی را برای افراد بزرگسال و کودک در برنامه کاری خود قرار داده است. از جمله رشته‌های پرطرفدار که در این کلاس‌ها به فراگیران آموزش داده می‌شود کرال پشت است که متقاضیان فراوانی دارد.

از آنجا که آموزش تکنیک‌های شنا به خردسالان کار سختی است و حوصله و مهارت بالایی را می‌طلبد، تعداد کمی از مجموعه‌های آبی عهده‌دار برگزاری این دوره‌ها می‌شوند. خوشبختانه در استخر صدف اصفهان برترین مربیان برای کلاس آموزش شنا کودکان برگزیده شده‌اند که رشته‌های مختلف شنا نظیر قورباغه، پروانه، کرال پشت و کرال سینه را به افراد خردسال یاد می‌دهند. البته شنای پروانه به خاطر نیاز به آمادگی جسمانی بالا برای اواخر دوره در نظر گرفته می‌شود.

استخر مشتاق اصفهان

مجموعه آبی مشتاق که در خیابان بزرگ‌مهر اصفهان واقع شده، علاوه‌بر سانس تفریحی، در زمینه تدریس خصوصی شنا نیز فعالیت می‌کند. دوره‌های آموزشی این مرکز در دو سطح مقدماتی و پیشرفته پذیرای علاقه‌مندان به ورزش‌های آبی هستند.

آکادمی آموزش شنا فرهمند اصفهان

شهروندان اصفهانی می‌توانند برای آموزش شنا در بهترین کلاس شنا به آکادمی فرهمند مراجعه نمایند. زیرا در این مرکز مربیان عنوان‌دار کشوری به امر تدریس شنا اشتغال دارند. دوره‌های خصوصی از سطح مبتدی تا پیشرفته در چهار رشته اصلی شنای قورباغه، شنای پروانه، شنای کرال سینه و همچنین شنای کرال پشت زیر نظر مربیان برجسته کشور تدریس می‌شود. لذا شرکت در این کلاس‌ها برای افرادی که قصد دارد در سطح قهرمانی رشته ورزشی شنا را دنبال نمایند، گزینه مناسبی به شمار می‌رود.‌

نقطه قوت دیگر آکادمی آموزش شنا فرهمند این است که مربیان باسابقه آن تدریس خصوصی شنا را برای رده‌های سنی مختلف از کودک و نوجوان گرفته تا بانوان و آقایان بزرگسال برگزار می‌کنند. علاوه‌برآن مجموعه فرهمند دارای تیم منتخب در سطح استانی و کشوری است که اعضای آن از بین فراگیران خود مرکز انتخاب می‌شوند. بنابراین اگر تمایل دارید که فرزند شما در زمینه شنا مقام کسب نماید، آکادمی آموزش شنا فرهمند را فراموش نکنید.

بهترین مراکز آموزش شنا خصوصی از مبتدی تا پیشرفته در شهر تبریز

در شهر تبریز نیز متقاضیان شرکت در کلاس‌های آموزش شنا با انتخاب یک مجموعه مناسب می‌توانند حتی به سطح قهرمانی هم برسند. از جمله معروف‌ترین مراکز آموزش شنا خصوصی از مبتدی تا پیشرفته در تبریز عبارتند از:

استخر رسالت تبریز

در استخر رسالت کلاس آموزش شنا آقایان و بانوان به صورت خصوصی و نیمه‌خصوصی در اختیار همه رده‌های سنی قرار می‌گیرد. کلاس‌های خصوصی کاملا انفرادی هستند و طی ۱۰ جلسه تضمینی برگزار می‌شوند. شرکت‌کنندگان پس از به پایان رساندن این کلاس‌ها می‌توانند گواهی پایان دوره دریافت کنند. کلاس‌های نیمه‌خصوصی هم به صورت گروه‌های ۵ نفره در سطح مقدماتی و تکمیلی ارائه می‌شوند و طی ۱۰ جلسه نیز به اتمام می‌رسند.

images 1690785109 64c75555c3662 معرفی مراکز آموزش شنا به صورت تخصصی در ایران

استخر ۲۹ بهمن تبریز

یکی دیگر از استخرهایی که برای آموزش شنا خصوصی از مبتدی تا پیشرفته به شهروندان تبریزی پیشنهاد می‌شود، استخر ۲۹ بهمن است. در این مجموعه یک کادر حرفه‌ای به امر تدریس شنا می‌پردازند که به دلیل باکیفیت بودن دوره‌ها موفق شده‌اند رضایت مراجعه‌کنندگان را به طور کامل جلب نمایند. نکته مثبت دیگر در مورد استخر ۲۹ بهمن تبریز منصفانه بودن قیمت کلاس آموزش شنا است که موجب شده افراد بسیاری تمایل به شرکت در این دوره‌ها داشته باشند. در این استخر می‌توانید آموزش شیرجه زدن در استخر را آموزش ببینید.

مروری بر آنچه خواندید

در این نوشتار تعدادی از معروف‌ترین آکادمی‌های آموزش شنا در شهرهای مختلف ایران معرفی شد که جزء بهترین‌ها هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مراکز و همچنین تهیه آنلاین بلیط استخر می‌توانید به پول تیکت خرید آنلاین بلیت استخرها مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا