📚 مجله نت پاکتبلیغاتعمومیفناوری

معرفی ۵ هیرو برتر موبایل لجند

2.5/5 - (2 امتیاز)

موبایل لجند از زمان انتشار تا کنون بیش از ۱۰۰ هیرو به گیمرها معرفی کرده که هرکدام توانایی‌ها و قدرت‌های خاص خود را دارند. بدون شک اگر مهارت کافی در بازی داشته باشید می‌توانید با هرکدام از هیروها به راحتی در مبارزات شرکت کرده و عنوان برنده را از آن تیم خود کنید. اما شناختن بهترین بهترین هیروهای موبایل لجند در کلاس‌های مختلف ضرری ندارد و می‌تواند به شما در درک بیشتر ویژگی‌ها و قدرت‌های آن‌ها کمک کند.

برای پیشرفت در بازی بهتر است بدانید چگونه باید از هر هیرو و قدرت‌های آن استفاده کنید. بازی با برخی از هیروها ساده است اما برای پیشرفت در استفاده از توانایی‌های برخی دیگر باید ساعت‌ها تمرین کرده و کمبوهای مختلف را اجرا کنید. در این مطلب ۵ هیرو برتر موبایل لجند را که می‌توانند شانس پیروزی شما را افزایش دهند، معرفی کرده و ویژگی‌های آن‌ها را بررسی خواهیم کرد.

images 1687692296 6498240855dcb معرفی ۵ هیرو برتر موبایل لجند

درباره بازی موبایل لجند

موبایل لجند یک بازی مبارزه‌ای چندنفره آنلاین یا موبا (MOBA) است که برای سیستم عامل اندروید و iOS طراحی و منتشر شد. کاراکترهای موبایل لجند با عنوان هیرو شناخته می‌شوند و هر بازیکن در طول بازی کنترل یک هیرو را در دست می‌گیرد. این هیروها هرکدام دارای قدرت‌ها و توانایی‌هایی خاص خود هستند که نقش آن‌ها را در بازی مشخص می‌کند.

برای پیروزی در بازی موبایل لجند باید به هدف بازی یعنی تخریب پایگاه یا قلعه دشمن دست پیدا کنید. مپ بازی موبایل لجند دارای سه مسیر است که هیروها با توجه به نقش و کلاسی که در آن قرار دارند در این مسیرها حرکت می‌کنند. در مسیرهای موجود روی مپ می‌توانید برجک‌ها و مینیون‌های دشمن را ببینید که وظیفه شما تخریب و مبارزه با آن‌ها است. اگر در فاصله نزدیکی به برجک‌ها قرار داشته باشید دمج زیادی به شما وارد می‌شود. بنابراین باید مینیون‌های زیادی همراه خود داشته باشید تا دمج‌ها و اتک‌ها را به خود جذب کنند.

البته باید به خاطر داشته باشید که وظیفه شما تنها از بین بردن پایگاه‌ها و برجک‌های انمی نیست؛ بلکه باید از برجک‌ها و پایگاه اصلی خود نیز دفاع کنید. با توجه به هیرویی که انتخاب کرده‌اید و کلاس و نقش آن هیرو باید در مسیرهای مختلف مپ حرکت کرده و فشار بیشتری روی انمی‌ها در بخش‌های مختلف مپ وارد کنید. این بازی رایگان است اما خرید‌های درون برنامه‌ای متعددی دارد که به شما کمک می‌کند به آیتم‌های ویژه و جذابی دسترسی داشته باشید.

خرید جم موبایل لجند به شما کمک می‌کند آیتم‌های غیررایگان درون بازی را خریداری کرده و به امکانات زیادی در بازی دست پیدا کنید. آنلاک کردن و خرید هیرو، اسکین، امبلم، ایموت و … چند نمونه از مزیت‌های خرید جم موبایل لجند هستند که پیشرفت زیادی در بازی برای شما به دنبال خواهد داشت. پک جم هفتگی موبایل لجند را در ایران می‌توانید از فروشگاه ونوم استور با قیمت مناسب و با امکان تحویل آنی خریداری کنید.

images 1687692296 6498240860058 معرفی ۵ هیرو برتر موبایل لجند

معرفی ۵ هیرو برتر موبایل لجند

انتخاب یک هیرو که با پلی استایل یا سبک بازی شما همخوانی داشته باشد کار چندان ساده‌ای نیست. به همین دلیل در ادامه ۵ هیروی برتر موبایل لجند را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید بهترین هیرو را برای مبارزات خود انتخاب کنید و با توانایی‌ها و نحوه بازی با هر کاراکتر آشنا شوید.

گرنجر

گرنجر(Granger) یکی از هیروهای برتر موبایل لجند در کلاس مارکسمن یا تیرانداز است. این هیرو در لاین گلد و جانگل بهترین عملکرد را دارد. گرنجر قادر است از فاصله نسبتا دور و با دقت بالا با ایجاد انفجار (Burst) دمج بالایی به انمی وارد کند. در حقیقت گرنجر بیشتر به یک اساسین یا قاتل شباهت دارد تا یک مارکسمن؛ زیرا قادر است با ضربات مهلکی انمی‌ها را به سرعت از پا در آورد. تنها با داشتن چند آیتم، گرنجر به یک دشمن شکست‌ناپذیر تبدیل می‌شود، به‌خصوص اگر با گرفتن چند کیل از تیم حریف جلو بیفتد.

گرنجر به‌عنوان یک مارکسمن باید در مبارزات در عقب نیروها قرار بگیرد تا بتواند با شلیک‌های دقیق و مرگ‌آورش اهداف کلیدی را از بین ببرد. برد بالای شلیک و توانایی التیمت و قدرتمند گرنجر به او کمک می‌کند علاوه‌بر حفظ فاصله با دشمن، دمج بالایی به آن‌ها وارد کند. از قدرت بالای گرنجر در کنار کار تیمی استفاده کنید تا مبارزه را به نفع تیم خود پیش ببرید.

images 1687692296 6498240865ea4 معرفی ۵ هیرو برتر موبایل لجند

بندتا

بندتا (Benedtta) یکی دیگر از هیروهای برتر موبایل لجند است که در کلاس اساسین قرار دارد. این هیرو برای حرکت در لاین جانگل و EXP مناسب است. هرکدام از قدرت‌ها و مهارت‌های بندتا به شما قدرت حرکت در فرم‌های مختلف را می‌دهد. با شارژ قدرت پسیو، مهارت‌های حرکتی در بندتا ارتقا پیدا می‌کنند.

از این ویژگی می‌توانید به نفع خود در مبارزات استفاده کنید. همانطور که هیروهای تانک را به جلو می‌فرستید، به دنبال زاویه‌ای مناسب باشید تا بتوانید از بندتا برای شلیک به انمی استفاده کنید. همچنین می‌توانید از قدرت التیمت بندتا برای کشتن انمی بهره ببرید. البته پیش از اجرای این قدرت باید مطمئن شوید که انمی از مهارت‌های کلیدی خود قبلا استفاده کرده است.

ازمرالدا

یکی از بهترین هیروهای موبایل لجند در کلاس میج و تانک ازمرالدا است که دمج بالا، شیلد بسیار قوی و قدرت حرکت بالایی دارد. از این هیرو می‌توانید برای لاین EXP استفاده کنید. همچنین در بازیابی یا ریگن (Regen) نیز توانایی بسیار خوبی دارد. ازمرالدا دارای توانایی‌های نادری است؛ ترکیب دمج‌های فیزیکی و جادویی این هیرو را به یک حریف بزرگ برای بازیکنان موبایل لجند تبدیل کرده است؛ به‌خصوص اگر بتواند به یک برتری زودهنگام در بازی دست پیدا کند.

ازمرالدا باید با هم تیمی‌هایش به صورت هماهنگ کار کند. او دارای قابلیت ساخت شیلد دفاعی در برابر انمی‌ها است. این ویژگی ممکن است به طور سهوی باعث نجات جان بازیکن‌های حریف شود. این‌جا است که توانایی خنثی کردن شیلد ازمرالدا به کار می‌آید. این هیرو با خنثی کردن شیلد و انتقال آن‌ها به سلامت خود می‌تواند از این اتفاق جلوگیری کند. همین توانایی است که این هیرو را برای مبارزات تک‌نفره و طولانی مدت بسیار مناسب ساخته است.

ازمرالدا به‌عنوان تانک قادر است نبردهای تیمی را آغاز کرده و به صورت تک‌نفره اهداف را پوش کند. همچنین می‌تواند توجه انمی را به خود جلب کرده و فرصت‌های زیادی برای هم‌‌تیمی‌ها فراهم کند تا در بخش‌های دیگر مپ به پیروزی برسند.

images 1687692296 649824086a353 e1687725439309 معرفی ۵ هیرو برتر موبایل لجند

لونوکس

از دیگر هیروهای برتر موبایل لجند در کلاس میج می‌توان به لونوکس اشاره کرد که قدرت دمج بالایی دارد و در مبارزات تیمی بسیار خوب عمل می‌کند. از این هیرو می‌توانید در لاین میانی مپ استفاده کنید. لونوکس با استفاده از مهارت شماره یک یعنی استارلایت پالس (Starlight Pulse) و مهارت شماره ۳ یعنی شکافت کیهانی (Cosmic Fission) موج مینیون‌ها و بازیکن‌های انمی را از بین می‌برد. این مهارت‌ها همچنین به لونوکس اجازه می‌دهند در لاین‌های دیگر مپ حرکت کرده و انمی‌ها را گنک (Gank) کند. قدرت (Chaos) لونوکس به سرعت و با بی‌رحمی انمی‌ها را زمین‌گیر و نابود کرده و با ایجاد انفجار مجیک دمج بالایی به آن‌ها وارد می‌کند.

آمون

از بهترین هیروهای موبایل لجند در کلاس اساسین می‌توانیم از آمون نام ببریم؛ یک هیرو با قدرت دمج بالا، قابلیت نامرئی شدن و قدرت حرکت فوق‌العاده. از آمون می‌توانید به عنوان جانگلر استفاده کنید. آمون قادر است با استفاده از بیسیک اتک و مهارت‌هایش ترکیبی از دمج‌های مختلف را به انمی وارد کند.

مهارت شماره یک آمون (Soul Shards) و مهارت شماره دو (Slayer Shards) آغازکننده مبارزات هستند و زمان کافی را برای گرفتن کیل فراهم می‌کنند. استفاده از مهارت‌ها و بیسیک اتک‌ها ممکن است به‌تنهایی موثر باشند اما زمانی‌که این قدرت‌ها را با یکدیگر ترکیب می‌کنید، آمون را به یک دشمن شکست‌ناپذیر و خطرناک تبدیل کرده‌اید. ترکیب مهارت‌ها و قدرت‌های آمون مجیک دمج و دمج فیریکی بی‌نظیری به انمی خواهد داشت.

اگر بتوانید از مهارت‌های آمون به بهترین نحو استفاده کنید، تاثیر حضور او در تیم را بیشتر مشاهده خواهید کرد. آمون با ترکیب قدرت‌هایش می‌تواند یک مهره مهم و موثر در میدان نبرد باشد و خود را با شرایط مختلف وفق دهد. به طور خلاصه، آمون نقش کلیدی در پیروزی مبارزات موبایل لجند دارد.

images 1687692296 649824086edf6 معرفی ۵ هیرو برتر موبایل لجند

کلام پایانی

موبایل لجند با ارائه بیش از ۱۰۰ هیرو دست شما را برای انتخاب کاراکتر کاملا باز گذاشته است. اما بهتر است هیرویی را انتخاب کنید که با سبک بازی شما همخوانی داشته باشد تا تسلط بیشتری روی مبارزات داشته باشید. مسلما انتخاب بهترین هیروها از میان بیش از ۱۰۰ کاراکتر کار ساده‌ای نیست اما با شناختن هیروهای برتر و توانایی‌های آن‌ها می‌توانید در مبارزات انتخاب و عملکرد بهتری داشته باشید. در نهایت این سبک بازی شما است که مشخص می‌کند کدام هیرو و کدام کلاس برای شما مناسب است. به‌علاوه، شما می‌توانید با تمرین زیاد و مستمر مهارت کافی برای بازی با هر هیرو کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا