تبلیغ

دانلود بازی کامپیوتر

دانلود بازی Stronghold: Warlords
اکشن و شوتربازی پیشنهادیکالکشن بازی هاگیم پاک 🎮 Game Paak

دانلود کرایسیس ۱,۲,۳,۴ – کالکشن بازی Crysis برای کامپیوتر

Download the Crysis Game Collection with Direct Link on netpaak

با نت پاک برای دانلود مجموعه بازی های کرایسیس که از سری بازی های موفق در سبک اکشن و شوتر و بوده همراه باشید.

دانلود کرایسیس ۱,۲,۳,۴ – کالکشن بازی crysis برای کامپیوتر لینک مستقیم و رایگان سرور پرسرعت برای ایران pc پی سی

دانلود کرایسیس ۱

دانلود بازی کرایسیس ۲   دانلود کرایسیس ۳  – دانلود بازی کرایسیس ۴  نسخه کامل و اصلی ریلودد و فیت گرل کورپک- دانلود crysis 1 – دانلود crysis 2 – دانلود crysis 3  – کرایسیس وارهد – نسخه فشرده و کم حجم + 

کرایسیس (به انگلیسی: Crysis) نام یک بازی ویدئویی علمی-تخیلی در سبک تیراندازی اول شخص است. این بازی توسط شرکت آلمانی کرای‌تک ساخته شده و بوسیلهٔ الکترونیک آرتز در نوامبر ۲۰۰۷ برای مایکروسافت ویندوز عرضه شده‌است. شرکت کرای‌تک در سال ۱۹۹۹ از سوی سه برادر ترک تأسیس شد. این عنوان اولین قسمت از سری بازی‌های کرایسیس به شمار می‌رود.

داستان
داستان دربارهٔ موجوداتی فضایی است که سال‌ها قبل در زمین کره شمالی به زمین آمده‌اند و دارای تکنولوژی پیشرفته‌اند. کره‌ای‌ها را به تکنولوژی آن‌ها چشم طمع دارند و بازیکن باید با هر دو گروه بجنگد، البته فضایی‌ها مجهز به سلاحی هستند که زمین را سرد می‌کند و این مانع مهمی در سر راه بازیکنان است.

نقاط قوت
گرافیک این بازی را یک شاهکار به حساب می‌آورند که به نظر منتقدان بازی‌های رایانه‌ای از تمام بازی‌های موجود در زمان خود بهتر بود.
هوش مصنوعی: دشمنان اگر حتی نامریی باشید وقتی ببینند رد پا بر روی زمین افتاده متوجه می‌شوند.
فیزیک: اگر به دم یک هلی‌کوپتر شلیک کنید آن به دور خودش می‌چرخد.
لباس نانویی
لباس شما از نوعی تکنولوژی ساخته شده‌است به نام تکنولوژی ذرات نانویی عضله‌ای که از یکی از طرح‌های واقعی آمریکا نشات گرفته است. این لباس به شما قدرت‌های خاصی می‌دهد که به دلخواه می‌توانید یکی از این قدرت‌ها را انتخاب کنید.

حداکثر قدرت: بازیکن با این حالت می‌تواند یک ماشین را از روی زمین بلند کند.
حد اکثر سرعت: با این قدرت می‌توانید با سرعت بسیار زیاد حرکت کنید.
نامرئی:با این قدرت می توانید مخفی شوید
حداکثر زره: در مقابل گلوله‌ها بیشتر دوام می‌آورید.


دانلود بازی Crysis MULTi11-PROPHE – بازی جهان باز – بازی اکشن تفنگی – بازی تفنگی اول شخص + ترینر

دانلود بازی کرایسیس / دانلود بازی کرایسیس ۲۰۱۸ / دانلود کرک کرایسیس ۱ / نسخه فشرده فیت گرل و کورپک و ریلودد

دانلود بازی Crysis MULTi11-PROPHE - بازی جهان باز - بازی اکشن تفنگی - بازی تفنگی ماجراجویی + ترینر

نت پاک امروز برای شما عزیزان عنوان بسیار زیبا و دوست داشتنی Crysis MULTi11-PROPHET را برای PC به همراه آخرین DLC و آپدیت های ارائه شده با لینک مستقیم آماده دانلود کرده است . بازی Crysis MULTi11-PROPHET در سبک اکشن تفنگی ، شوتر اول شخص ، جهان باز ساخته شده است .نسخه جدید ژانویه ۲۰۱۸ برای دانلود بازی Crysis که تولید سال ۲۰۰۷ می باشد، توسط گروه PROPHET کرک و منتشر شد. این نسخه، بازی را به ورژن v1.1.1.6156 به روز رسانی کرده است و تلفیقی کامل از سه ریلیز Origin، Steam و GOG می باشد تا بتواند کامل ترین پک را به شما تحویل دهد. کرایسیس (به انگلیسی: Crysis) نام یک بازی ویدئویی علمی-تخیلی در سبک تیراندازی اول شخص است. این بازی توسط شرکت آلمانی کرای‌تک ساخته شده و بوسیلهٔ الکترونیک آرتز در نوامبر ۲۰۰۷ برای مایکروسافت ویندوز عرضه شده‌است . دانلود بازی Crysis MULTi11-PROPHET برای pc با لینک مستقیم در ادمه مطلب .

[Download Crysis 1 game with direct link]


دانلود بازی کرایسیس وارهد / دانلود بازی کرایسیس وارهد  ۲۰۱۸ / دانلود کرک کرایسیس وارهد / نسخه فشرده فیت گرل و کورپک و ریلودد

دانلود بازی Crysis Warhead 2018 - دانلود بازی کرایسیس وارهد / دانلود بازی کرایسیس وارهد ۲۰۱۸

نت پاک امروز برای شما عزیزان عنوان بسیار زیبا و دوست داشتنی Crysis Warhead – v1.1.1.711 را برای PC به همراه آخرین DLC و آپدیت های ارائه شده با لینک مستقیم آماده دانلود کرده است . بازی Crysis Warhead 2018 در سبک اکشن تفنگی ، شوتر اول شخص ، جهان باز ساخته شده است .این نسخه، بازی را به آخرین ورژن خود یعنی v1.1.1.711 آپدیت کرده و شامل تمامی بسته های الحاقی، آپدیت ها و هات فیکس ها می شود. عنوان Crysis Warhead یک بازی اکشن ، اول شخص شوتر و یک اکسپنشن Standalone برای بازی Crysis می باشد که توسط Crytek Budapest توسعه یافته و EA ان را منتشر کرد . شما کنترل پروتاگونیست Psycho یا به صورت کامل Michael Sykes که قبلا گروهبان نیروی SAS انگلستان بوده است را در اختیار دارید. داستان بازی در سمت دیگر جزیره تخیلی Lingshan و در همان محدوده زمانی ۲۰۲۰ بازی Crysis می باشد . دانلود بازی Crysis MULTi11-PROPHET برای pc با لینک مستقیم در ادمه مطلب .

[]Download Crysis Warhead game with direct link]


دانلود بازی Crysis 2 دوبله فارسی – بازی جهان باز – بازی اکشن تفنگی – بازی تفنگی اول شخص + ترینر

دانلود بازی کرایسیس ۲ فارسی / دانلود بازی کرایسیس ۲۰۱۱ / دانلود کرک کرایسیس ۲ / نسخه فشرده فیت گرل و کورپک و ریلودد

دانلود بازی Crysis 2 دوبله فارسی - بازی جهان باز - بازی اکشن تفنگی - بازی تفنگی اول شخص + ترینر

نت پاک امروز برای شما عزیزان عنوان بسیار زیبا و دوست داشتنی Crysis 2 را برای PC به همراه آخرین DLC و آپدیت های ارائه شده با لینک مستقیم آماده دانلود کرده است . بازی Crysis 2 در سبک اکشن تفنگی ، شوتر اول شخص ، جهان باز ساخته شده است  این نسخه از بازی ادامه ای بر Crysis 1 می باشد که در سال ۲۰۰۷ منتشر شده است . داستان بازی ۳ سال بعد از کرایسیس ۱ می باشد و در سال ۲۰۲۳ اتفاق می افتد . بعد از فعال شدن موجودات فضایی و حمله ی آنها به یکی از جزایر فلیپین این بار حمله ی خود را گسترش داده اند و به جزیره ای در منهتن حمله کرده اند . بازیکنان در نقش عضو نیروی دریایی به نام Alcatarz ظاهر می شوند . قابلیت تنظیم NanoSuit و اسلحه ها در بازی به صورت اختیاری می باشد . شهر نیویورک به یک جنگل عظیم تبدیل شده است . اتموسفر جدید قابلیت های جدیدی برای برنامه ریزی و انجام حمله ها در اختیار قرار می دهد . بازی کرایسیس ۱ با موتور قدرتمند CryEngine 3 ساخته شده است که موتور اختصاصی بازی سازی Crytek می باشد . دانلود بازی Crysis 2 دوبله فارسی برای pc با لینک مستقیم در ادمه مطلب .

[Download Crysis 2 game with direct link]


دانلود بازی کرایسیس ۳ / دانلود بازی کرایسیس ۲۰۱۳ / دانلود کرک کرایسیس ۳ / نسخه فشرده فیت گرل و کورپک و ریلودد

دانلود بازی Crysis 3 - بازی جهان باز - بازی اکشن تفنگی - بازی تفنگی اول شخص + ترینر

نت پاک امروز برای شما عزیزان عنوان بسیار زیبا و دوست داشتنی Crysis 3 را برای PC به همراه آخرین DLC و آپدیت های ارائه شده با لینک مستقیم آماده دانلود کرده است . بازی Crysis 3 در سبک اکشن تفنگی ، شوتر اول شخص ، جهان باز ساخته شده است . در واقع Crysis 3 در نورپردازی، طراحی بافت و گرافیک محیطی، سیستم ذرات و گرد و غبار توانمندی خود را بالا تر از نسل بازی های زمان خود نشان داده است. داستان بازی در آینده ای نزدیک و در سال ۲۰۴۷ جریان دارد. در طول بازی خواهیم دید که دیگر از شهر نیویورک جز خرابه ای باقی نمانده و بی شباهت به محیط جنگلی نیست. اما این وضعیت شهر نیویورک بی دلیل نیست. در این بازی جدا از داستان مهیج بازی، سازندگان سعی در نشان دادن توان گرافیکی بازی در محیطی متفاوت و پوشیده از بافت جنگلی را دارند. شما در نقش Prophet قرار می گیرید و باید نژاد بیگانه Ceph را از بین ببرید. بازی در قالب شوتر اول شخص ساخته شده و سلاح های مختلفی از جمله تفنگ ها، تیرها، و سلاح های انفجاری در اختیار شما قرار می گیرند. دانلود بازی Crysis 3 برای pc با لینک مستقیم در ادمه مطلب .

]Download Crysis 3 game with direct link] 

دانلود بازی اسنایپر الیت 1 برای PC با لینک مستقیم      

دانلود فیلم هندی
دانلود سریال خارجی
لینک های خراب را در قسمت نظرات گزارش دهید. (در کمترین زمان ممکن اصلاح میشود.)

 برای دانلود از سایت فیلترشکن یا VPN خود را غیرفعال فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا