تبلیغ

دانلود بازی کامپیوتر

دانلود بازی Stronghold: Warlords
طب اسلامی سنتیعمومی

جراحی بینی (nose surgery)و مضرات آن / راه کار کوچک کردن بینی در طب اسلامی ایرانی سنتی

مضرات جراحی بینی / راه کار کوچک کردن بینیمضرات جراحی زیبایی بینی|راه کارهای طب سنتی و اسلامی برای کوچک کردن بینی

امروزه شاهدپیشرفت علم پزشکی نوین هستیم تا جایی که تمام اندام های بدن با این علم قابل دستکاریست.متاسفانه خیلی از مردم بویژه جوانان ما بدون دانستن عواقب عمل های زیبایی خود را زیر تیغ جراحی بینی و بقیه جراحی های زیبایی قرار میدهند. گروه طب اسلامی ایرانی سنتی سایت نت پاک این مقاله را برای کاربران سایت نت پاک آماده کرده تا ضمن بیان مضرات عمل زیبایی بینی به روش طب اسلامی ایرانی سنتی برای کوچک کردن بینی هم اشاره کند

 جراحی بینی (nose surgery)و مضرات آن / راه کار کوچک کردن بینی در طب اسلامی ایرانی سنتی

چرا نباید بینی را دستکاری کنیم؟؟ مطالبی که می خوانید برای شما شگفت آور خواهد بود. شاید جالب باشد که بدانید در خارج کشور برای جراحی زیبایی هفت کمیته بیمارستانی(روانشناسی و اقتصادی و..) تشکیل دادند تا فرد قبل عمل بگذراند ومنصرف شود. اگر قصد دارید بینی خود را عمل کنید ابتدا یک بار مطلب زیر را بخوانید:

جراحی بینی و ایجاد اختلال در چاکراه های بدن

ما  در بدن چاکراهای انرژی داریم در قسمت بینی و پل بینی چاکرای بصیرت و معرفت واگاهی را داریم کسی که میرود جراحی میکند قطعا این چاکراهش دستکاری می شود و قطعا  در معرفت و بینش و بصیرت و آگاهی و یک سری دریافت هایش نقص و خلل وارد میشود رد خور ندارد تو خارج کشور هم بررسی و ثابت شدهاست.

اندازه بینی برحسب نیاز بدن است

خداوند حفرات بینی هرکس را برحسب نیاز قلب و کبد و ریه طراحی شده است.اگر دماغی کوچک شود خود بخود ورودی هوا کم میشود و فرد خفقان میگیرد مثل دیگی که سرش را بستند حرارت بدنش نمیتواند بیرون رود و خنک شود و دچار بیقراری و اضطراب وتشویش میشود.خونرسانی مغز به هم میخورد و..
گذشته از این در خیلی از موارد اندازه بینی با اندازه صورت شخص تناسب ظاهری دارد و بینی کاملا با فرم صورت مطابقت دارد. اما متاسفانه تحت تاثیر عواملی اشخاص فکر می کنند حتما و الزاما بینی کوچک قشنگ است.

 

راه کارهای طب سنتی و اسلامی برای کوچک کردن بینی

روغنهایی مثل قسط کمی بافتها را جمع وجور می کند ودر کوچک کردن بینی کمک می کند.طب قدیم هم درزیبایی راه های زیاد دیگری دارد.

در طب اسلامی نیز  داروی ترکیبی جمع کننده برای کوچک کردن اعضا استفاده میشود و از میوه درخت سرو و … درست میشود.

آمار تاسف بار

جراحی بینی در ایران هفت برابر آمریکاست

انجمن تحقیقات راینولوژی ایران اعلام کرده است که براساس تحقیق مشترکی که با همکاری دانشگاه جان هاپکینز آمریکا انجام گرفته ، میزان جراحی‌های زیبایی بینی در ایران ،« هفت برابر آمریکا است»!

 


لینک های خراب را در قسمت نظرات گزارش دهید. (در کمترین زمان ممکن اصلاح میشود.)

 برای دانلود از سایت فیلترشکن یا VPN خود را غیرفعال فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا