تبلیغ

دانلود بازی کامپیوتر

دانلود بازی Stronghold: Warlords
شمشیری و هک اند اسلشنوستالژی گیم

دانلود بازی Prince of Persia The Forgotten Sands – شاهزاده ایرانی ۵ شن‌ های فراموش‌ شده

دانلود بازی Prince of Persia The Forgotten Sands – دانلود بازی پرنس اف پرشیا ۵ شن‌ های فراموش‌ شده- دانلود بازی شاهزاده ایرانی ۵ شن‌ های فراموش‌ شده – دانلود بازی شاهزاده فارسی ۵ شن‌ های فراموش‌ شده – دانلود بازی شاهزاده پارسی ۵ لینک مستقیم و رایگان دانلود Prince of Persia 2010

دانلود بازی Prince of Persia The Forgotten Sands – دانلود بازی پرنس اف پرشیا ۵ شن‌ های فراموش‌ شده- دانلود بازی شاهزاده ایرانی ۵ شن‌ های فراموش‌ شده – دانلود بازی شاهزاده فارسی ۵ شن‌ های فراموش‌ شده – دانلود بازی شاهزاده پارسی ۵ لینک مستقیم و رایگان دانلود Prince of Persia 2010

دانلود بازی Prince of Persia The Forgotten Sands - دانلود بازی پرنس اف پرشیا 5 شن‌ های فراموش‌ شده

دانلود بازی Prince of Persia The Forgotten Sands – دانلود بازی پرنس اف پرشیا ۵ شن‌ های فراموش‌ شده – دانلود بازی شاهزاده ایرانی ۵ شن‌ های فراموش‌ شده – دانلود بازی شاهزاده فارسی ۵ شن‌ های فراموش‌ شده – دانلود بازی شاهزاده پارسی ۵ لینک مستقیم و رایگان دانلود Prince of Persia 2010

مجموعه بازی کامپیوتر Prince of Persia شاهزاده ایرانی یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی های زیای از جمله Ubisoft طراحی و ساخته شده و برای پلتفرم PC به بازار عرضه شده است . اولین نسخه این بازی توسط جردن مکنز در سال ۱۹۸۹ برای Apple II ساخته شد . در آن زمان , این بازی پیشرفت بزرگی در بازی های رایانه ای و انیمیشن به شمار می آمد .

پس از آنکه سازندگان بازی با استقبال خوبی روبرو شدند , تصمیم گرفتند تا این بازی را برای پلتفرم های مختلف نیز توسعه دهند . در اصل داستان بازی به ایران باستان باز می گردد . بار دیگر شاهزاده ایرانی شمشیر به دست بازگشته است تا دشمنان خود را از سر راه خود برداشته و تمامی آنها را نابود کند .

دانلود شاهزاده ایرانی در ادامه همین مطلب

او دارای توانایی های خاص و منحصر به فردی است که ترس را در دل هر جنگجویی به وجود می آورد . آیا شاهزاده داستان ما خواهد توانست مشکلات و چالش های پیش روی را پشت سر گذاشته و به هدف خود برسد ؟ تا به حال ۸ نسخه از این بازی جذاب به بازار عرضه شده است که به اختصار به بررسی هرکدام از آنها خواهیم پرداخت .

پیشنهاد می کنم این مجموعه را از دست ندهید . شما هم اکنون می توانید این مجموعه زیبا و جذاب را دریافت کرده و از بازی لذت ببرید . دانلود بازی Prince of Persia The Forgotten Sands – دانلود بازی پرنس اف پرشیا ۵ شن‌ های فراموش‌ شده- دانلود بازی شاهزاده ایرانی ۵ شن‌ های فراموش‌ شده – دانلود بازی شاهزاده فارسی ۵ شن‌ های فراموش‌ شده – دانلود بازی شاهزاده پارسی ۵ لینک مستقیم و رایگان دانلود Prince of Persia 2010


Prince of Persia The Forgotten Sands

این نسخه هم , آخرین نسخه از سری بازی های شاهزاده ایرانی است که در سال ۲۰۱۰ منتشر شد . بازی از جایی شروع می شود که پدر شاهزاده او را برای یاد گرفتن حکومتداری به شهر برادر بزرگش می فرستد ولی زمانی که شاهزاده به شهر آزاد می رسد متوجه می شود که دشمنان برادرش شهر را تسخیر کرده و قصد نابودی حکومت او را دارند .

مالک که نام برادر شاهزاده است به او می گوید تنها راه خلاص شدن از این وضع استفاده از شن های زمان است ولی هرچه شاهزاده سعی می کند او را از این تصمیم منصرف کند , موفق نمی شود .

مالک کار خود را انجام داده و نیروهای شیطانی را بار دیگر آزاد می کند . با این کار تمامی مردم به مجسمه های شنی تبدیل می گردند . در طول بازی , شاهزاده با دختری به نام Razia راضیه روبرو می شود . راضیه به او می گوید که اگر تیکه های مدال را به هم بچسباند , می تواند ارتش شیطانی را از بین ببرد .

در این نسخه حرکات و توانایی های شاهزاده بهبود پیدا کرده است به طوری که می تواند کنترل عناصر طبیعت از جمله باد و خاک را در اختیار خود بگیرد .

Prince of Persia The Forgotten Sands

 

داستان

روایات این نسخه پس از شن‌های زمان و قبل از قلمرو جنگجویان اتفاق می‌افتد. پدر شاهزاده او را به شهر برادر بزرگش که مالک نام دارد می‌فرستد تا طریقهٔ حکومت کردن را از برادرش یاد بگیرد. اما هنگامی که شاهزاده به شهر می‌رسد، دشمنان مالک برای بدست آوردن گنج‌های شهر به آنجا حمله می‌کنند. او سرانجام برادرش را پیدا می‌کند و همراه یکدیگر به غار سلیمان می‌روند.

مالک به او می‌گوید که اگر ارتش سلیمان را آزاد کند می‌تواند دشمنان را شکست دهد.

در این راه شاهزاده سعی می‌کند جلوی برادرش را بگیرد، اما مالک در نهایت این کار را انجام می‌دهد و به جای آزادشدن ارتش سلیمان، ارتشی شیطانی آزاد می‌شود.

با آزاد شدن ارتش وحشتناک، تمام افرادی که در شهر حضور داشتند به مجسمه شنی تبدیل شدند و تنها شاهزاده و مالک که نوعی مدال به آن‌ها رسیده بود جان سالم به در بردند و از هم جدا شدند. شاهزاده در محل مرموزی، جنی از نژاد مارید به نام راضیه را می‌بیند. راضیه به او می‌گوید که اگر مدال‌ها را به هم بچسباند، راتاش (فرمانده ارتش شیطانی) و تمام ارتش از بین خواهند رفت.

شاهزاده هم به دنبال مالک می‌گردد، اما وقتی او را پیدا می‌کند مالک حرف او را باور نمی‌کند و می‌گوید که خودش می‌خواهد آن اهریمن را نابود کند. ولی وقتی با راتاش روبه‌رو می‌شود و راتاش را می‌کشد توسط روح راتاش تسخیر می‌شود و راتاش کنترل بدنش را در اختیار می‌گیرد و شاهزاده طبق گفته ی راضیه به دنبال شمشیر سلیمان می‌رود و با آن راتاش را نابود می‌کند و وقتی راتاش نابود شد، مالک زخمی به روی سکوی نبرد پرتاب شد.

وقتی شاهزاده می‌خواست به دنبال کمک برود، مالک گفت که دیگر دیر شده و از طرف من به نزد پدر برو و به او بگو تو پادشاه لایقی هستی که ما را نجات دادی و پس از آن جان خود را از دست داد و شاهزاده نیز شمشیر را به مکانش بازگرداند.


Prince of Persia: The Forgotten Sands دانلود بازی Prince of Persia The Forgotten Sands – دانلود بازی پرنس اف پرشیا ۵ شن‌ های فراموش‌ شده- دانلود بازی شاهزاده ایرانی ۵ شن‌ های فراموش‌ شده – دانلود بازی شاهزاده فارسی ۵ شن‌ های فراموش‌ شده – دانلود بازی شاهزاده پارسی ۵ لینک مستقیم و رایگان دانلود Prince of Persia 2010

. شخصیت بازی ما می تواند بپرد و در هنگام روبرو شدن با دشمنان از سلاح خود در برابر آنها استفاده نماید .

“Prince of Persia” یک بازی کلاسیک است و داستان آن در سردابه‌ای زیرزمینی اتفاق می‌افتد. این بازی یک بازی آسان نیست اما اگر در ابتدا با مشکل مواجه شدید امید خود را از دست ندهید!

برای به پایان بردن بازی شما باید آیتم‌هایی جمع کنید، معماها را حل کنید و با شمشیرزن شیطانی مبارزه کنید.

کلید بازی “Prince of Persia” مهارت شما در پریدن در حال دویدن است. تله‌ها و گودال‌ی مرگبار در انتظار شما هستند. آیا می‌توانید از پسشان برآیید؟

بازی Prince of Persia را میتوان به جرات یکی از خاطره انگیز ترین بازی های دوران کودکی گیمرهای امروز دانست.

بازی که ساعت ها وقتمان را پر کرد.

Prince of Persia 5 یکی از سخت ترین و در عین حال لذت بخش ترین بازی هایی بود که تا به حال تجربه کردیم.


Prince of Persia: The Forgotten Sands

Prince of Persia: The Forgotten Sands is a multi-platform video game produced by Ubisoft, which was released on May 18, 2010, in North America and on May 20 in Europe. The games mark a return to the storyline started by Prince of Persia: The Sands of Time. Prince of Persia: The Forgotten Sands is the title of four separate games with different storylines. The main game was developed for PlayStation 3, Xbox 360, and Microsoft Windows, while the other three are for the PlayStation Portable, Nintendo DS, and Wii.

The PSP and Wii versions were developed by Ubisoft Quebec; the Playstation 3, Xbox 360 and Windows versions were handled by Ubisoft Montreal with the help of Ubisoft Singapore; and the Nintendo DS version was made at Casablanca.

 


دانلود بازی Prince of Persia The Forgotten Sands – دانلود بازی پرنس اف پرشیا ۵ شن‌ های فراموش‌ شده- دانلود بازی شاهزاده ایرانی ۵ شن‌ های فراموش‌ شده – دانلود بازی شاهزاده فارسی ۵ شن‌ های فراموش‌ شده – دانلود بازی شاهزاده پارسی ۵ لینک مستقیم و رایگان دانلود Prince of Persia 2010

عناوین مرتبط

دانلود بازی شاهزاده ایرانی 1 - Prince of Persia 1 دانلود بازی شاهزاده ایرانی 2 - Prince of Persia 2 دانلود بازی شاهزاده ایرانی 3 - Prince of Persia 3 دانلود بازی شاهزاده ایرانی ۴ - Prince of Persia 4 دانلود بازی شاهزاده ایرانی 5 - Prince of Persia 5 


دانلود بازی شاهزاده ایرانی ۵ ۲۰۱۰

دانلود با لینک مستقیم_۵ گیگابایت

دانلود بازی شاهزاده فارسی ۵ شن‌ های فراموش‌ شده

دانلود فیلم هندی
دانلود سریال خارجی
لینک های خراب را در قسمت نظرات گزارش دهید. (در کمترین زمان ممکن اصلاح میشود.)

 برای دانلود از سایت فیلترشکن یا VPN خود را غیرفعال فرمایید.

‫۱۰ دیدگاه ها

  1. سلام من این بازی رو دانلود و اکسترک کردم ارور میده میگه:the path to the installrion contains unspported characters/try moving the installion to a location that does not have special characters,and then try relunching it

  2. سلام من بازی رو نصب کردم وقتی باز میکنه میگه باید ubisoft اپدیت شه خودش میره واسه اپدیت ولی ارور میده چیکار کنم؟

    1. ببین وقتی که فایل ایزو رو در اکسترک کردی روی فایل کلیک راست کن و گزینه open with winnRAR رو بزن بعد برو تو پوشه کرک فایل و هرچی که درون پوشه هست رو داخل جایی که فایل رو استرک کردی.استکرک کن اوتوقت درست میشه

    2. مسیر نصب شامل کاراکترهای پشتیبانی نشده است سعی کنید نصب را به مکانی که کاراکترهای خاصی ندارد انتقال دهید و سپس سعی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا