تبلیغ

دانلود بازی کامپیوتر

.

دانلود انیمیشن دوبله فارسی

.لینک های خراب را در قسمت نظرات گزارش دهید. (در کمترین زمان ممکن اصلاح میشود.)
کالکشن فیلم

دانلود فیلم رزیدنت اویل ۱,۲,۳,۴,۵,۶,۷,۸ دوبله فارسی – دانلود کالکشن فیلم Resident Evil 2002,2004,2007,2010,2012,2016

3.7/5 - (4 امتیاز)

دانلود فیلم Resident Evil و دانلود Resident Evil و دانلود فیلم جدید Resident Evil دانلود فیلم سینمایی رزیدنت اویل دانلود فیلم رزیدنت اویل با دوبله فارسی و کیفیت عالی , دانلود فیلم جدید لینک مستقیم و رایگان ۱۰۸۰,۷۲۰,۴۸۰,۴k 

دانلود فیلم Resident Evil و دانلود Resident Evil و دانلود فیلم جدید Resident Evil دانلود فیلم سینمایی رزیدنت اویل دانلود فیلم رزیدنت اویل دوبله فارسی + زیرنویس فارسی دوزبانه بدون سانسور و سانسور شده کیفیت بلوری Full HD 1080p , HD 720p + زیرنویس فارسی – کیفیت اورجینال اچ دی و کیفیت فشرده و کم حجم موبایل دانلود فیلم / سلام دانلود  فیلم تو  اپارات و نماشا

دانلود فیلم سینمایی Resident Evil دوبله فارسی - دانلود رایگان فیلم رزیدنت اویل  دانلود فیلم هندی

 

دانلود سینمایی Resident Evil دوبله فارسی – فیلم سینمایی رزیدنت اویل wiki , imdb you 

فیلم سینمایی رزیدنت اویل / دانلود فیلم جدید رزیدنت اویل  دانلود فیلم ایرانی کالکشن مجموعه فیلم رزیدنت اویل

رزیدنت اویل یک سری فیلم‌های سینمایی است که برداشتی آزاد، از سری بازی‌های رایانه‌ای رزیدنت ایول است. سری بازی‌های رزیدنت ایول توسط شرکت کپ‌کام ساخته شده‌است.

netpaak.ir telegram دانلود فیلم رزیدنت اویل ۱,۲,۳,۴,۵,۶,۷,۸ دوبله فارسی - دانلود کالکشن فیلم Resident Evil 2002,2004,2007,2010,2012,2016
دانلود فیلم و سریال در upko آپکو

درسال ۱۹۹۷ برای نخستین بار، کنستانتین فیلم توسط آلن مک‌الروی و جرج ای. رومرو امتیاز ساخت این فیلم را از شرکت کپ‌کام خریداری کرد. در سال ۲۰۰۱، شرکتسونی حق ساخت این فیلم را برعهده گرفت و پل اندرسون را برای کارگردانی نخستین فیلم از این سری برگزید. کارگردانی فیلم دوم برعهده الکساندر ویت، فیلم سوم راسل مالکای و فیلم چهارم را مجدداً پل اندرسون کارگردانی کرد. پل اندرسون، در دو فیلم دوم و سوم نیز به عنوان تهیه‌کننده و نویسنده مشارکت داشت.

رزیدنت اویل ۲۰۰۲

رزیدنت ایول (فیلم)
آلیس یکی از نگهبانان درگاه ورودی مقر هایو است. مقر هایو، مقری است که متعلق به شرکت آمبرلا بوده و در آن به شکلی مخفیانه، به انجام آزمایش‌های غیرقانونی پرداخته می‌شود. درجریان یک خیانت، ویروس تی در این مقر منتشر شد. رایانه مرکزی ملکه سرخ که وظیفه تأمین امنیت مقر را برعهده داشت، تمامی این مقر را به همراه کارکنان آن قرنطینه می‌کند. آلیس شخصی است که ضد فعالیت‌های آمبرلا کارکرده و به همراه دوستانش، برای خارج شدن از مقر و رسواسازی آمبرلا تلاش می‌کند. درپایان، آلیس متوجه می‌شود که نامزد او، بانی این رخداد بیولوژیکی بوده‌است. پس از کشته شدن نامزد آلیس، توسط مخلوق لیکر، آلیس و مت موفق به خروج از مقر می‌شوند و در این زمان توسط مأموران آمبرلا دستگیر می‌شوند.

رزیدنت اویل : موعود ۲۰۰۴

نوشتار اصلی: رزیدنت ایول: موعود
شهر راکون توسط شیوع ویروس تی دچار طغیان می‌گردد. شهروندان شهر با ابتلا به ویروس تی به زامبی تبدیل شدند. جیل ولنتاین مجدداً وارد اداره پلیس شهر راکون شده و به همکاری با پلیس برای خارج کردن شهروندان سالم از شهر می‌پردازد. در این بین آلیس از آزمایشگاه فرار کرده و وارد شهر می‌شود. پژوهشگران شرکت آمبرلا با فعال کردننمسیس، قصد دارند تا تمامی اعضای باقی‌مانده گروه استارز را از سر راه بردارند. جیل ولنتاین نیز در این گروه عصو می‌باشد. سرانجام، آلیس با جیل ولنتاین و سایر شهروندان همراه شده و به آن‌ها برای خروج از شهر کمک می‌کند. آلیس پس از آن که موفق شد از شهر راکون فرار کند توسط مأموران آمبرلا دستگیر شده و مورد آزمایش قرار می‌گیرد. پس از مدتی آلیس موفق به فرار از آزمایشگاه می‌شود و با کمک جیل ولنتاین و کارلوس اولیویرا از ان محوطه فرار کرد.

رزیدنت ایول: انقراض ۲۰۰۷

رزیدنت ایول: انقراض
ویروس تی در بیشتر شهرها و کشورهای جهان شیوع یافته و جمعیت زیادی در سرتاسر دنیا به زامبی تبدیل شدند. آلیس که موفق به فرار از شهر راکون شده بود، در فکر یافتن مکانی بود که وبروس تی به آنجا نرسیده باشد. پس از مدتی او با کاروانی از بازماندگان مواجه می‌شود. رهبر این کاروان کلر ردفیلد و کارلوس اولیویرا هستند که مأموریت دارند، بازماندگان را به مکانی امن منتقل کنند. آلیس پس از مواجهه با این کاروان، به آن‌ها برای یافتن مکانی امن کمک می‌کند. او متوجه می‌شود که آلاسکا هنوز به ویروس تی دچار نشده‌است. او در نهایت به کاروان کمک کرده تا به آلاسکا منتقل شوند اما خود وارد آزمایشگاه آمبرلا شده تا انتقام خود را از آن بگیرد. سرانجام او موفق می‌شود دکتر سم آیساکس را که اینک به یک هیولا تبدیل شده بود نابود کند.

رزیدنت ایول: زندگی پس از مرگ ۲۰۱۰

رزیدنت ایول: زندگی پس از مرگ

آلیس با تعدادی از همسانان خود (که در فیلم سوم ساخته بود) به مرکز فرماندهی آمبرلا حمله می‌کند و پس از تلاش برای کشتن آلبرت وسکر، وسکر از دست او فرار می‌کند. در ادامه آلیس به شهر آرکیدیا می‌رود آنجا را خالی از سکنه می‌بیند اما همراه قدیمی خود یعنی کلر ردفیلد را پیدا می‌کند آن‌ها به لوس آنجلس می‌روند و با گروهی بازمانده آشنا می‌شوند که کریس ردفیلد برادر کلر در بین آنهاست. آلیس پی می‌برد که آرکیدیا شهر نیست بلکه کشتیی است که در نزدیکی ساختمان بازماندگان قرار گرفته‌است. آن‌ها با کشتی می‌روند اما کشتی یک حقه برای بدام انداختن آن‌ها بود. در پایان آلیس وسکر را می‌کشد و برای دنیا پیغام می‌فرستد. فیلم با حرکت چندین هواپیمای بزرگ آمبرلا که فرمانده آن‌ها جیل ولنتاین است به کشتی تمام می‌شود.

این فیلم، به شکل فیلم سه بعدی ساخته شده‌است.

رزیدنت ایول: قصاص ۲۰۱۲

این فیلم مستقیماً و در ادامهٔ نسخه قبلی، رزیدنت ایول: زندگی پس از مرگ است و از جایی شروع می‌شود که فیلم قبلی تمام شد (با حمله چندین هواپیمای بزرگ شرکت آمبرلا به کشتی). در این فیلم «آلیس» (میلا یوویچ) به همراه چند نفر دیگر و شرکت آمبرلا در مقابل زامبی‌ها که تمام دنیا را گرفته‌اند، می‌جنگد…

نوشتار اصلی: رزیدنت ایول: قصاص

رزیدنت ایول: قسمت پایانی ۲۰۱۶

داستان فیلم سه هفته پس از اتفاقات قسمت چهارم رخ می‌دهد که طی آن وسکر ( شاون رابرتز ) توانسته بود آلیس ( میلا یوویچ ) و گروهش را فریب دهد. حال آلیس که یک اَبَرانسان محسوب می‌شود، می‌بایست تلاش کند تا شرکت آمبرلا را نابود کند تا بتواند نسل بشریت را نجات دهد و زمین را به جای بهتری برای زیستن تبدیل کند. البته او در این راه سخت مجبور می‌شود با رفقای قدیمی اش همراه شود چراکه در میانه را می‌بایست کلی زامبی را از بین ببرد و …

 


دانلود فیلم رزیدنت اویل 1 2002 , دانلود فیلم Resident Evil 2002 با کیفیت HD و Full HD

دانلود فیلم Resident Evil 2002

دانلود فیلم رزیدنت اویل ۱ ۲۰۰۲ , دانلود فیلم Resident Evil 2002 با کیفیت HD و Full HD

دانلود فیلم با کیفیت اچ دی و فول اچ دی + زیرنویس فارسی فیلم

خلاصه داستان فیلم Resident Evil 2002 :

در فیلم رزیدنت اویل ۱ ۲۰۰۲ ، در یک آزمایشگاه ، پس از این که اتفاقی غیرمنتظره و ناگهانی در آن رخ می دهد ، ویروسی بسیار خطرناک انتشار می یابد که نتیجه آن زامبی شدن مردم است. حال دختری جوان به نام آبس به همراه دختر دیگری به نام رین که ماموران امنیتی اند ، باید همه را بکشند ولی …

دانلود فیلم رزیدنت اویل ۱ ۲۰۰۲ , دانلود فیلم Resident Evil 2002 زیرنویس


دانلود فیلم رزیدنت اویل 2 2004 , دانلود فیلم Resident Evil: Apocalypse 2004 با کیفیت HD و Full HD

دانلود فیلم Resident Evil: Apocalypse 2004

دانلود فیلم رزیدنت اویل ۲ ۲۰۰۴ , دانلود فیلم Resident Evil: Apocalypse 2004 با کیفیت HD و Full HD

دانلود فیلم با کیفیت اچ دی و فول اچ دی + زیرنویس فارسی فیلم

 

خلاصه داستان فیلم Resident Evil: Apocalypse 2004 :

در فیلم رزیدنت اویل ۲ ۲۰۰۴ ، آلیس هنگامی که از خوابی عمیق بیدار می شود ، خود را در شهر راکون سیتی می یابد و متوجه می شود که ویروس خطرناک در شهر پخش شده است و تمامی میردم زامبی شده اند. او به کمک جیل ولنتاین و کارلوس اولیورا باید راهی برای خروج از شهر پیدا کند ، چراکه قرار است شهر توسط یک موشک هسته ای نابود شود و ….

دانلود فیلم رزیدنت ایول ۲ سال ۲۰۰۴

دانلود فیلم Resident Evil: Apocalypse 2004 – رزیدنت اویل ۲ ۲۰۰۴ با لینک مستقیم :

دانلود با کیفیت : ۷۲۰p BluRay دانلود با لینک مستقیم رایگان

دانلود با کیفیت : ۱۰۸۰p BluRay دانلود با لینک مستقیم رایگان

دانلود زیرنویس فارسی

کالکشن فیلم ها

بخش فیلم

***

دانلود فیلم رزیدنت اویل 3 2007 , دانلود فیلم Resident Evil: Extinction 2007 با کیفیت HD و Full HD

دانلود فیلم Resident Evil: Extinction 2007

دانلود فیلم رزیدنت اویل ۳ ۲۰۰۷ , دانلود فیلم Resident Evil: Extinction 2007 با کیفیت HD و Full HD

دانلود فیلم با کیفیت اچ دی و فول اچ دی + زیرنویس فارسی فیلم

ستارگان : Milla Jovovich, Christopher Egan, Oded Fehr, Iain Glen

خلاصه داستان فیلم Resident Evil: Extinction 2007 :

در فیلم رزیدنت اویل ۳ ۲۰۰۷ ، آلیس به همراه گروهی از بازماندگان شهر راکون سیتی که حال توسط بمب هسته ای نابود شده است در صحرای نوادا در حرکت اند و قصد رفتن به آلاسکا را دارند. آلیس که به این گروه پیوسته است محیط را امن نمی داند و اعتقاد دارد که زامبی ها در سراسر جهان پخش شده اند و .

دانلود فیلم Resident Evil: Extinction 2007 – رزیدنت اویل ۳ ۲۰۰۷ با لینک مستقیم :

دانلود فیلم رزیدنت اویل ۳ ۲۰۰۷ , دانلود فیلم Resident Evil: Extinction 2007 زیرنویس

دانلود با كيفيت ۱۰۸۰p

دانلود با كيفيت ۷۲۰p

دانلود زیرنویس فارسی

کالکشن فیلم ها

بخش فیلم

***

دانلود فیلم رزیدنت اویل 4 2010 , دانلود فیلم Resident Evil: Afterlife 2010 با کیفیت HD و Full HD و 3D

دانلود فیلم Resident Evil: Afterlife 2010

دانلود فیلم رزیدنت اویل ۴ ۲۰۱۰ , دانلود فیلم Resident Evil: Afterlife 2010 با کیفیت HD و Full HD و ۳D

دانلود فیلم با کیفیت اچ دی و فول اچ دی و سه بعدی + زیرنویس فارسی فیلم

خلاصه داستان فیلم Resident Evil: Afterlife 2010 :

در فیلم رزیدنت اویل ۴ : پس از زندگی ۲۰۱۰ ، در دنیایی که بر اثر پخش شدن ویروس مرگبار ساخت شرکت آمبرلا نابود شده است و کسانی که زنده مانده اند تبدیل به زامبی های آدم خوار شده اند، حال آلیس ( میلا جوویچ ) که تنها امید برای نجات یافتن و پیدا کردن راهی برای مقابله با ویروس مرگبار است در سفر خود برای پیدا کردن افراد سالم و محلی که به ویروس آلوده نشده باشد، به طور اتفاقی با یکی از دوستان قدیمی خود به نام کلیر ( آلی لارتر ) روبرو می شود. آنها به نقشه ای دست پیدا می کنند که محلی را نشان می دهد که به نظر می رسد از ویروس پاک است. اما هنگامی که به آنجا می رسند. متوجه می شوند که در آنجا ویروس مرگبارتر از گذشته وجود دارد. و اکنون آلیس و گروهی از دوستانش باید خود را از این مهلکه نجات دهند ….

دانلود فیلم رزیدنت اویل ۴

دانلود فیلم Resident Evil: Afterlife 2010 – رزیدنت اویل ۲۰۱۰ زیرنویس با لینک مستقیم :

دانلود با کیفیت YIFY – 1080p

دانلود با کیفیت ShAaNiG – 720p

دانلود نسخه سه بعدی

دانلود تریلر – ۷۲۰p

دانلود زیرنویس فارسی

کالکشن فیلم ها

بخش فیلم

***


دانلود فیلم رزیدنت اویل 5 2012 , دانلود فیلم Resident Evil: Retribution 2012 با کیفیت HD و Full HD و 3D

دانلود فیلم رزیدنت اویل ۵ ۲۰۱۲ , دانلود فیلم Resident Evil: Retribution 2012 با کیفیت HD و Full HD و ۳D

دانلود فیلم Resident Evil: Retribution 2012

دانلود فیلم Resident Evil 5 , دانلود فیلم رزیدنت اویل ۵ : مجازات ۲۰۱۲

دانلود فیلم با کیفیت اچ دی و فول اچ دی و سه بعدی ۳D + نقد و بررسی فیلم

خلاصه داستان فیلم Resident Evil: Retribution 2012 :

فیلم رزیدنت اویل ۵ : مجازات ۲۰۱۲ ، درست از جایی آغاز می شود که قسمت قبل، در آن شلوغی به پایان رسیده بود. حالا در یک چرخش ۱۸۰ درجه ، آلیس ( میلا جوویچ ) را می بینیم که به جای حمل اسلحه و زامبی کشی، یک خانم خانه دار مهربان و یک همسر خوب برای همسرش کارلوس هست. آلیس همچنین دختری هم به نام بکی دارد که به آن عشق می ورزد و در کل می توان گفت که او سرانجام یک زندگی بی نقص خانوادگی را شروع کرده است.

اما درست در همین لحظات شیرین زندگی، یک زامبی بی محل وارد خانه این خانواده شده و شروع به میل کردن شوهر آلیس می شود و آلیس هم با دخترش پا به فرار می گذارد اما در میانه راه با یک کامیون تصادف می کنند و سپس یک زامبی از آنها استقبال می کند! حال آلیس از خواب بلند شده و خود را در اسارت کمپانی آمبرلا می بیند .در این محل ، آلیس توسط جیل ( سینا گیلوری ) که به نظر می رسد ذهنش توسط کمپانی در حال کنترل هست، تحت بازجویی قرار می گیرد اما بزودی آلیس موفق می شود از محل نگهداری اش بگریزد و در مسیرش هم کلی آدم بکشد. آلیس پس از فرار با آدا وانگ ( لی بینگ بینگ ) روبرو می شود. آدا فردی است که برای دشمن قدیمی آلیس به نام آلبرت وسکر ( شاون رابرتز ) کار می کند و بزودی متوجه می شود کسی که او را از زندانش فراری داده، وسکر بوده و …

دانلود فیلم رزیدنت اویل ۵

دانلود فیلم Resident Evil: Retribution 2012 – رزیدنت اویل ۵ ۲۰۱۲ با لینک مستقیم :

دانلود با كيفيت ۱۰۸۰p

دانلود با كيفيت ۷۲۰p

دانلود نسخه سه بعدي

دانلود زیرنویس فارسی

کالکشن فیلم ها

بخش فیلم

***


دانلود فیلم Resident Evil: The Final Chapter 2016 دانلود فیلم رزیدنت اویل 6

دانلود فیلم Resident Evil: The Final Chapter 2016 دانلود فیلم رزیدنت اویل ۶

»» کیفیت Bluray 720p – ۱۰۸۰p – x265 – ۳D – Full HD – زیرنویس فارسی فیلم ««

 

خلاصه داستان رزیدنت اویل ۶ ۲۰۱۶  :

فیلم رزیدنت اویل ۲۰۱۶، اتفاقاتی را که پس از نسخه قبلی این مجموعه ( Resident Evil: Retribution 2012 ) اتفاق می افتد روایت میکند. بشریت در مشکلی بزرگتر از گذشته قرار گرفته است. تعداد افرادی که به ویروس های زامبی کننده مبتلاشده اند بالاتر رفته و اکنون تنها آلیس (میلا یوویچ) و چند تن دیگر برای زنده ماندن و نجات بشریت تلاش می کنند. آیا آنها در رسیدن به هدفشان موفق می شوند ؟؟

دانلود فیلم Resident Evil: The Final Chapter 2016 دانلود فیلم رزیدنت اویل ۶

کیفیت: Bluray REMUX Full HD | حجم: ۴٫۴۲ گیگابایت

کیفیت: Bluray 1080p | انکودر: MkvCage | حجم: ۱٫۸۵ گیگابایت

کیفیت: Bluray x265 720p | انکودر: RMT | حجم: ۶۴۲ مگابایت

کیفیت: Bluray 480p | حجم: ۴۰۰ مگابایت

دانلود تریلر – ۷۲۰p

دانلود زیرنویس فارسی

کالکشن فیلم ها

بخش فیلم

***


دانلود انیمیشن Resident Evil: Degeneration 2008 دوبله فارسی دوبله فارسی فیلم اهریمن خاموش : تباهی

دانلود انیمیشن Resident Evil: Degeneration 2008 دوبله فارسی دوبله فارسی فیلم اهریمن خاموش : تباهی

اهریمن خاموش : تباهی Resident Evil: Degeneration 2008 با لینک مستقیم و کیفیت عالی

نام فارسی : اهریمن خاموش : تباهی

زبان : فارسی + زبان اصلی

صوت دوبله بصورت جداگانه

سال تولید : ۲۰۰۸

محصول کشور : ژاپن

ژانر :انیمیشن | اکشن | ترسناک

امتیاز IMDB از ۱۰ : ۶٫۵

کیفیت : BluRay 1080p – ۷۲۰p

کارگردان : Makoto Kamiya

ستارگان : Paul Mercier,Alyson Court,Laura Bailey

خلاصه فیلم دوبله فارسی فیلم اهریمن خاموش : تباهی

در سال ۲۰۰۵ یک سال بعد از رزیدنت اویل ۴ و ۷سال پس از واقعه راکون سیتی تروریست ها ویروس تی را در فرودگاه شلوغ پخش میکنند. تیم ویژه ای را برای کنترل اوضاع به محل میفرستند تا شیوع ویروس را کنترل کنند…

دوبله فارسی فیلم اهریمن خاموش : تباهی

دوبله توسط استودیوهای داخلی

لینک های دانلود دوبله فارسی (دو زبانه)

***


دانلود انیمیشن Resident Evil: Vendetta 2017 دوبله فارسی دانلود انیمیشن رزیدنت ایول: انتقام ۲۰۱۷ وندتا

دانلود انیمیشن Resident Evil: Vendetta 2017 دوبله فارسی دانلود انیمیشن رزیدنت ایول: انتقام ۲۰۱۷ وندتا

کالکشن فیلم ها

بخش فیلم


ویدیو گیم پلی و اطلاعات جدید بازی Resident Evil 2 Remake در E3 2018

دانلود بازی Resident Evil 2 Remake کامپیوتر+ کرک fitgirl , corepack رزیدنت اویل ۲ ریمیک ۲۰۱۹ , ۲۰۱۸

***


دانلود بازی Resident Evil 7 برای pc دانلود Resident Evil 7 رزیدنت اویل 7  بایوهازارد 7

دانلود بازی رزیدنت اویل ۷ Resident Evil 7 Complete Edition + همراه dlc دی ال سی


 

دانلود دوبله فارسی فیلم Resident Evil 2002, دانلود زیرنویس فارسی فیلم Resident Evil 2002, دانلود فیلم Resident Evil 2002 با لینک مستقیم, دانلود فیلم Resident Evil 2002 با کیفیت ۱۰۸۰p, دانلود فیلم Resident Evil 2002 با کیفیت Full HD, دانلود فیلم Resident Evil 2002 با کیفیت بلوری بالا,  دانلود فیلم رزیدنت اویل ۱ ۲۰۰۲, دانلود فیلم رزیدنت اویل ۱ با کیفیت Full HD, دانلود فیلم رزیدنت اویل ۱ با کیفیت فول اچ دی, دانلود فیلم رزیدنت اویل ۲۰۰۲, دانلود فیلم های Resident Evil

دانلود دوبله فارسی فیلم Resident Evil: Afterlife 2010, دانلود فیلم Resident Evil: Afterlife 2010 با لینک مستقیم, دانلود فیلم Resident Evil: Afterlife 2010 با کیفیت ۱۰۸۰p, دانلود فیلم Resident Evil: Afterlife 2010 با کیفیت Full HD,, دانلود فیلم Resident Evil: Afterlife 2010 با کیفیت فول اچ دی, دانلود فیلم رزیدنت اویل ۴, دانلود فیلم رزیدنت اویل ۴

دانلود دوبله فارسی فیلم Resident Evil: Retribution 2012, دانلود زیرنویس فارسی فیلم Resident Evil: Retribution 2012, دانلود فیلم Resident Evil: Retribution 2012 با لینک مستقیم, دانلود فیلم Resident Evil: Retribution 2012 با کیفیت ۱۰۸۰p, دانلود فیلم Resident Evil: Retribution 2012 با کیفیت Full HD

دانلود دوبله فارسی فیلم Resident Evil: The Final Chapter 2016, دانلود دوبله فارسی فیلم رزیدنت اویل ۲۰۱۶, دانلود زیرنویس فارسی فیلم Resident Evil: The Final Chapter 2016,  دانلود فیلم Resident Evil: The Final Chapter 2016 با کیفیت ۱۰۸۰p,, دانلود فیلم Resident Evil: The Final Chapter 2016 سه بعدی ۳D, دانلود فیلم رزیدنت اویل ۲۰۱۶, دانلود فیلم رزیدنت اویل ۲۰۱۶ با لینک مستقیم, دانلود فیلم رزیدنت اویل ۲۰۱۶ با کیفیت فول اچ دی, دانلود فیلم رزیدنت اویل ۲۰۱۷, دانلود فیلم رزیدنت اویل ۲۰۱۷ با کیفیت Full HD, دانلود فیلم رزیدنت اویل ۶

دانلود انیمیشن Resident Evil: Degeneration 2008 دانلود انیمیشن Resident Evil: Degeneration 2008 دوبله فارسی دانلود کامل انیمیشن Resident Evil: Degeneration 2008 دوبله فارسی انیمیشن Resident Evil: Degeneration 2008

دانلود فیلم دوبله فارسی


Resident Evil Description

Resident Evil is an action horror science fiction film series loosely based on the Capcom survival horror video game series of the same name. German studio Constantin Film bought the rights to adapt the series to film in January 1997. In 2001, Screen Gems acquired distribution rights and hired Paul W. S. Anderson as writer and director for Resident Evil(2002). Anderson continued as writer and producer for Resident Evil: Apocalypse (۲۰۰۴) and Resident Evil: Extinction(2007), and returned as the director for Resident Evil: Afterlife (۲۰۱۰), Resident Evil: Retribution (۲۰۱۲), and Resident Evil: The Final Chapter (۲۰۱۶).

The films follow Alice (Milla Jovovich), a character created for the films, who battles the Umbrella Corporation, whose bioweapons have triggered a zombie apocalypse. Characters from the games also appear, including Jill Valentine, Carlos Olivera, Claire Redfield, Albert Wesker, Chris Redfield, Barry Burton, Leon S. Kennedy, Ada Wong and James Marcus. wiki ۲۵۰ فیلم برتر IMDB  | دانلود فیلم خارجی

| دانلود فیلم دوبله فارسی | دانلود فیلم جدید | دانلود فیلم ۲۰۱۹

  ورود بـه بـخـش فیـلـم  +   لینک های دانلود فیلم Resident Evil  +


‫3 دیدگاه ها

  1. سلام به ادمین گرامی سایت آقا من هرچی زیرنویس دانلود میکنم چرا زبونشون فارسی نیست؟ خیلی ممنون میشم یه توضیح بدین مرسی

  2. سلام اول از سایت خوبتون تشکر میکنم امیدوارم درک شما بالا بوده کامنتمو قرار بدین و اینو به گوش شرکت های دوبله کننده برسونین اولا این فیلم رزیدنت ایول و تام رایدر و خیلی فیلم های دیگه که چندین قسمت دارد را چرا دوبله نمی کنند؟دوماچرا این همه فیلم مانند رزیدنت ایول و تام رایدر بدون دوبله هست باید یک فیلم مانند انیمیشن رالف خرابکار و……. را چندین شرکت دوبله کنند ؟ چرا بعضی تیکه های فیلم بدون دوبله میماند شاید بگین صحنه داشته اما بیشتر فیلم ها صحنه نداشته و تیکه های بدون دوبله مانده؟امیدوارم انتقاد منو توی نظرسنجی ها وهمه جا بازگو کنید تا شاید این دوفیلم وخیلی فیلم های دیگه دوبله شوند
    شاید بگین این فیلم ها صحنه داره من که صحنه آنچنانی ندیدم حتی دیدم فیلم هایی که از هندی تا خارجی آنقدر صحنه داشته که دوبله کردن و نیم ساعتشو حذف کردن
    به امید روزی که همه فیلم ها دوبله کامل و کیفیت بالا شوند
    اینم بگم اگه زبون انگلیسیم خوب بود الان منت کشی نمی کردم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا