تبلیغ

دانلود بازی کامپیوتر

دانلود بازی Stronghold: Warlords
اکشن و شوتربازی پیشنهادیکالکشن بازی هامخفی کاری

دانلود بازی اسپلینتر سل ۱,۲,۳,۴,۵,۶ – دانلود بازی Splinter Cell کاکشن – نسخه Conviction , Double Agent , Chaos Theory , Pandora Tomorrow , Blacklist نسخه کم حجم و فشرده fitgirl , corepack

دانلود بازی Splinter Cell برای pc دانلود Splinter Cell دانلود بازی اسپلینتر سل بهمراه کرک و اپدیت جدید و نسخه کم حجم و فشرده fitgirl , corepack  فیت گرل و کورپک – codex , cpy لینک مستقیم دانلود بازی کامپیوتر

دانلود بازی Splinter Cell  دانلود Splinter Cell برای کامپیوتر به دانلود بازی اسپلینتر سل کالکشن همراه کرک

دانلود بازی کم حجم , دانلود بازی pc با لینک مستقیم

مجموعه بازی تام کلنسی اسپلینتر سل Splinter Cell

دانلود بازی اسپلینتر سل 1,2,3,4,5,6 - دانلود بازی Splinter Cell کاکشن - نسخه Conviction , Double Agent , Chaos Theory , Pandora Tomorrow , Blacklist نسخه کم حجم و فشرده fitgirl , corepack

دانلود بازی اسپلینتر سل ۱,۲,۳,۴,۵,۶ – دانلود بازی Splinter Cell کاکشن – نسخه Conviction , Double Agent , Chaos Theory , Pandora Tomorrow , Blacklist نسخه کم حجم و فشرده fitgirl , corepack

اسپیلنترسل (به انگلیسی: Tom Clancy’s Splinter Cell) یک مجموعه بازی ویدئویی در سبک مخفی‌کاری منتشر شده توسط شرکت یوبی‌سافت مونترآل است.

اولین نسخه از این مجموعه با عنوان اسپلینتر سل تام کلنسی در نوامبر ۲۰۰۲ برای اولین بار عرضه شد و تاکنون ۶ نسخه از این بازی منتشر شده‌است.

با ما همراه باشید با سری مجموعه کامل کالکشن بازی اسپلینتر سل.

 

 


دانلود بازی اسپلینتر سل Splinter Cell 2002

اسپلینتر سل تام کلنسی (به انگلیسی: Tom Clancy’s Splinter Cell) عنوان یک بازی ویدئویی در سبک مخفی‌ کاری است که توسط یوبی‌سافت مونترآل ساخته شده است و بوسیلهٔ یوبی‌سافت در سال ۲۰۰۲ منتشر شد. این اولین قسمت در مجموعه بازی‌های اسپلینتر سل محسوب می‌شود. سه قسمت نخست این بازی تا سال ۲۰۰۵، دوازده و نیم میلیون نسخه فروش داشته است.

دانلود بازی ۱ Tom Clancys Splinter Cell – بازی اسپلینتر سل ۱


دانلود بازی اسپلینتر سل تام کلنسی: فردای پاندورا Tom Clancy’s Splinter Cell: Pandora Tomorrow

اسپلینتر سل تام کلنسی: فردای پاندورا (به انگلیسی: Tom Clancy’s Splinter Cell: Pandora Tomorrow) یک بازی ویدئویی در سبک مخفی‌ کاری و عنوان دومین نسخه از مجموعه بازی‌ های اسپلینتر سل است که توسط یوبی‌سافت تولید و انتشار یافته است. داستان این بازی توسط نویسنده آمریکایی تام کلنسی نوشته شده است.

دانلود بازی Pandora Tomorrow – بازی اسپلینتر سل ۲


دانلود بازی Tom Clancy’s Splinter Cell: Chaos Theory اسپلینتر سل تام کلنسی: نظریه آشوب

اسپلینتر سل تام کلنسی: نظریه آشوب (به انگلیسی: Tom Clancy’s Splinter Cell: Chaos Theory) یک بازی ویدئویی در سبک مخفی‌کاری و عنوان سومین نسخه از مجموعه بازی‌های اسپلینتر سل است که توسط یوبی‌سافت تولید و انتشار یافت.

دانلود بازی Splinter Cell Chaos Theory – بازی اسپلینتر سل ۳


دانلود بازی Tom Clancy’s Splinter Cell: Double Agent اسپلینتر سل تام کلنسی: مأمور دوجانبه

اسپلینتر سل تام کلنسی: مامور دوجانبه (به انگلیسی: Tom Clancy’s Splinter Cell: Double Agent) چهارمین بازی از سری اسپلینتر سل است که توسط یوبی‌سافت تولید و انتشار یافته است. داستان این بازی توسط نویسنده آمریکایی تام کلنسی نوشته شده‌است، و درباره فردی به نام سام فیشر است که یک مامور دولتی است و به عنوان نفوذی درون یک سازمان تروریستی عضویت می‌یابد.

دانلود بازی Splinter Cell Double Agent – بازی اسپلینتر سل ۴


دانلود بازی Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction تام کلنسی اسپیلنتر سل: محکومیت کانوکشن

تام کلنسی اسپیلنتر سل: محکومیت (به انگلیسی: Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction) پنجمین بازی از سری اسپلینتر سل است که توسط یوبی‌سافت تولید و منتشر شده‌است.

سم فیشر برای سازمانی به نام Third Echelon که یکی از زیر مجموعه‌های ان‌اس‌آ (سازمان امنیت ملی آمریکا) بود در حال مأموریت بود که دخترش سارا فیشر در یک سانحه رانندگی کشته می‌شود. پس از اتفاقات بازی مامور دو جانبه سم دیگر برای هیچ سازمانی کار نمی‌کند. او تنها یک هدف دارد و آن هم این است که پرده از راز قتل دخترش بردارد ولی می‌فهمد که دخترش زنده است و می‌خواهد که هر کسی که باعث این ماجرا شده‌است را پیدا و نابود کند. در اواسط بازی می‌فهمد کسی که باعث و بانی این حوادث شده خیلی بزرگ‌تر آن چیزی است که فکرش را می‌کند.

دانلود بازی Splinter Cell Conviction – بازی اسپلینتر سل ۵


دانلود بازی Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist اسپلینتر سل تام کلنسی: فهرست‌سیاه

اسپلینتر سل تام کلنسی: فهرست‌سیاه (به انگلیسی: Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist) یک بازی ویدئویی، در سبک اکشن مخفی‌کاری و ششمین بازی از سری اسپلینتر سل است که توسط یوبی‌سافت تورنتو ساخته و در اوت ۲۰۱۳توسط یوبی‌سافت برای ایکس‌باکس ۳۶۰، ویندوز، پلی‌استیشن ۳ و وی یو منتشر شد.حوادث بازی ۶ ماه بعد از جریانات محکومیت به وقوع خواهد پیوست. بیشترین ماموریت‌های سم فیشر در خاورمیانه و به دنبال تروریستها و افرادی که به کشور آمریکا خیانت کرده‌اند می‌باشد.

داستان

گروهی که از حضور نظامی ایالات متحده آمریکا در کشورهایشان به ستوه آمده‌اند در تلاشی برای بیرون کشاندن نیروهای آمریکایی، توطئه‌ای تحت عنوان فهرست‌سیاه را طراحی می‌کنند؛ شمارش معکوسی برای حملات گسترده به منافع آمریکا. در این میان سازمان رده سه (یکی از زیر مجموعه‌های آژانس امنیت ملی ایالات متحده آمریکا)سم فیشر را فرا می‌خواند تا با نفوذ به اردوگاه تروریست‌ها واقع در جایی در مرز ایران و عراق، اطلاعات بیشتری دربارهٔ این توطئه جمع‌آوری کند. رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکاشخصاً از سم فیشر می‌خواهد تا به او برای از بین بردن این تهدید کمک کرده و جلوی فهرست‌سیاه را بگیرد. سم فیشر نیز تنها به یک شرط قبول می‌کند؛ کارها آن طور که او می‌خواهد انجام گیرد. با موافقت رئیس جمهور، سم فیشر رئیس سازمان رده چهار شده و تمامی منابع این سازمان جدید در دستان او قرار می‌گیرد. از جمله تغییراتی که سم در سیستم سازمان رده چهار می‌دهد این است که دستور می‌دهد مرکز این سازمان به صورت سیار در آمده و از دفتری در پنتاگون به هواپیمایی شخصی‌سازی شده منتقل شود.

دانلود بازی Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist اسپلینتر سل تام کلنسی: فهرست‌سیاه


دانلود بازی Splinter Cell video game series مجموعه بازی‌ های اسپلینتر سل

دانلود بازی Splinter Cell  دانلود Splinter Cell برای کامپیوتر به دانلود بازی اسپلینتر سل کالکشن کرک و اپدیت جدید و نسخه کم حجم و فشرده fitgirl , corepack  فیت گرل و کورپک – codex , cpy لینک مستقیم دی ال سی پچ  مجموعه بازی تام کلنسی اسپلینتر سل Splinter Cell


Tom Clancy’s Splinter Cell Description

Tom Clancy’s Splinter Cell is a series of award-winning stealth video games, the first of which was released in 2002, and their tie-in novels. The protagonist, Sam Fisher, is a highly trained agent of a fictional black-ops sub-division within the NSA, dubbed “Third Echelon”. The player controls Fisher to overcome his adversaries in levels (created using Unreal Engine and emphasising light and darkness as gameplay elements). All the console and PC games in the series were positively received, and the series is commercially successful. The series, along with Assassin’s Creed, is considered to be one of Ubisoft’s flagship franchises,[1] selling more than 31 million copies as of 2011.wiki


 


  راهنمای نصب بازی ها :  ۱- دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد. ۲ – فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Ultra Iso یا نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید. ۳ – به نصب بازی بپردازید. ۴ –  محتوای موجود در پوشه کرک را در محل نصب بازی جایگزین نمایید. ” در صورت نیاز ” ۵ – از اجرای بازی لذت ببرید.


  پیش نیاز  نصب بازی ها :  دانلود پکیج دایرکت ایکس – دانلود اخرین نسخه دات نت فریمورک – اخرین نسخه Microsoft Visual C++ Redistributable –  اخرین نسخه Steam  –  اخرین نسخه OpenAL –  اخرین ورژن انویدیا فیزیکس –  اخرین نسخه Uplay –  اخرین نسخه Origin


  YouTube HQ

تماشای تریلر بازی در یوتیوب


Tom Clancy’s Splinter Cell Free Download For Pc

دانلود فیلم هندی
دانلود سریال خارجی
لینک های خراب را در قسمت نظرات گزارش دهید. (در کمترین زمان ممکن اصلاح میشود.)

 برای دانلود از سایت فیلترشکن یا VPN خود را غیرفعال فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا