تبلیغ

دانلود بازی کامپیوتر

دانلود بازی Stronghold: Warlords
اکشن و شوتربازی های دوبله فارسی

دانلود بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 + All DLC دوبله فارسی+مالتی پلیر + شبکه + بازی کالاف ۸

دانلود بازی Call of Duty Modern Warfare 3 PLAZA + CorePack + DLC + مالتی پلیر دوبله فارسی بازی کالاف ۸ – شبکه و مالتی پلیر کالاف mw3

دانلود بازی کامپیوتردانلود بازی Call of Duty Modern Warfare 3 برای pc دانلود Call of Duty Modern Warfare 3 دانلود بازی مدرن وارفار ۳ فارسی  بهمراه کرک و اپدیت جدید و نسخه کم حجم و فشرده fitgirl , corepack  فیت گرل و کورپک – codex , cpy لینک مستقیم

دانلود بازی کالاف ۸ ، ندای وظیفه ۸ ، جنگ مدرن ۳ – Call of Duty: Modern Warfare 3 دانلود MW3

دانلود MW3

دانلود بازی کالاف 8،ندای وظیفه 8، جنگ مدرن 3 - Call of Duty: Modern Warfare 3

دانلود بازی کالاف ۸ – دانلود بازی مدرن وارفر ۳ – دانلود بازی کالاف ۸ – دانلود بازی call of duty 8 با لینک مستقیم

Call of Duty Modern Warfare 3 PC-PLAZA + CorePack + nosTEAM 

|نسخه جدید PLAZA به همراه تمامی DLCها و مالتی پلیر اضافه شد|

+ دوبله فارسی

Call of Duty Modern Warfare 3 عرضه شد.این بازی توسط گروه Infinity Ward و با موتور قدرتمنده IW Engine طراحی و ساخته شده وعرضه کننده این بازی کمپانی بزرگ Activision می باشد.از قابلیت های این بازی می توان به داستان خوب بازی و همچنین قدرت تخریب بازی اشاره کرد که نسبت به نسخه های قبلی پیشرفت چشمگیری داشته است.

البته در این سبک از بازی می توان به رقیب قدرتمند این بازی یعنی Battlefield 3 اشاره کرد که هر دو بازی را می توان جزو برترین بازی های سال ۲۰۱۱ نام برد. در این بازی سعی شده است که تمام حرکات طبیعی به نظر برسد  به عنوان مثال وقتی تیری به شما اصابت می کند لکه های خون به صفحه مانیتور شما می پاشد که این خود یکی ازنکات جالب طراحی این بازی است.

ماکاروف نقشه های خود را درباره ی آینده ی روسیه با ورشوسکی درمیان میگذارد. قصدش این است که روسیه همه ی اروپا را با استفاده از سلاح های هسته ای روسیه تصرف کند. ورشوسکی قصد گفتن رمز پرتاب بمب های هسته ای را ندارد و ماکاروف چاره ای جز استفاده از نقطه ضعف ورشوسکی، دخترش آلنا ورشوسکی را ندارد و به افراد خود دستور داده تا او را پیدا کنند و گروگان بگیرند.

ماکاروف بمب های شیمیایی در اختیار دارد که از سیرا لئون به اروپا و شهر های بزرگ آن میفرستد و فعالشان می کند، درحالی که تلاش های تیم اس.آ.اس در لندن در راستای جلوگیری از این اتفاق بی نتیجه می ماند. این حملات شیمیایی، سبب کشته شدن شمار فراوانی از مردم ساکن اروپا و پایگاه های نظامی و نیروهای ویژه کشور های اروپایی شده و به روسیه این فرصت را می دهد تا این کشور ها را تصرف کند که آمریکا نیز نیرو های خود را علیه روسیه میفرستد.

دانلود بازی کامپیوتر

تیم پرایس، دستوری از سرلشگر مکمیلان گرفته تا به سومالی بروند و شخصی به نام وارابی (به معنی کفتار) را بگیرند و از ماکاروف اطلاعات به دست آورند. آن ها می فهمند که شخصی به نام Volk (به معنی قوم) رابط بین وارابی و ماکاروف است و برای ماکاروف بمب می سازد و رئیس شرکت صنایع fregeta است. تیم متال Volk را در پاریس با همکاری تیم GIGN از فرانسه و دیگر نیروهای آمریکایی دستگیر می کنند.

متال برای تیم پرایس اطلاعات ماکاروف را که از Volk بدست آورده اند را شرح می دهند. ماکاروف در شهر پراگ، جمهوری چک است و تیم پرایس با همکاری کاماروف که یک Loyalist است و نیرو های پایدار چک به محل مناسب جهت کشتن ماکاروف می روند هرچند ماکاروف این را از قبل می دانست و با کارگذاشتن بمب کاماروف را کشت و سعی در کشتن پرایس، سوپ و یوری داشت که سوپ مجروح می شود ولی قبل از آن شنید که ماکاروف می گفت:(( یوری، دوست من، تو هیچ وقت نباید به اینجا می آمدی.)) و فهمید که ماکاروف یوری را می شناسد.

دانلود بازی کالاف ۸ ، ندای وظیفه ۸ ، جنگ مدرن ۳

دانلود بازی Call of Duty Modern Warfare 3 دارای سبکی جدید به نام بقا است. در این سبک از بازی، یک یا دو بازیکن بشکل تمام نشدنی با موج‌هایی از دشمن به نبرد پرداخته و در هر مرحله بازی دشوارتر می‌شود. با اینکه این سبک از بازی شباهت زیادی به سبک نازی زامبی در نسخهٔ جهان در جنگ دارد، اما برخلاف زامبی‌ها که در محل‌های ثابتی ایجاد می‌شدند، در این سبک بسته به محل کنونی بازیکن، دشمنان در محل‌های تاکتیکی ظاهر می‌شوند.

این سبک برای تمام نقشه‌های چند نفره بازی موجود است. بازیکنان برای خرید مواردی چون سلاح‌ها، ارتقا، تیر و خشاب، و تجهیزات و پشتیبانی هوایی و زمینی پول کسب می‌کنند. عملیات ویژه نیز در اینجا همچون نسخه ی جنگاوری نوین ۲ وجود دارد. بر خلاف نسخهٔ قبلی بازی که حداکثر ۶۹ ستاره داشت، در این نسخه، عملیات چالش برانگیز حداکثر ۴۸ ستاره دارا می‌باشد. برخی از سلاح‌ها در عملیات ویژه خاص همان سبک بازی هستند و برای بازی در سبک چند نفره وجود ندارند.

≡ ویژگی های بازی Call of Duty Modern Warfare 3:

– گرافیک خیره کننده
– گیم پلی بسیار خوب
– داستان جذاب
– قابلیت تخریب پذیری اشیا
– و … دانلود کال آف دیوتی ۸ –  دانلود Modern Warfare 3-  دانلود cod8،دانلود کال اف دیوتی مدرن وارفر ۳

    


دانلود بازی کالاف ۸ ، ندای وظیفه ۸ ، جنگ مدرن ۳ – Call of Duty: Modern Warfare 3

 

بازی دارای مجوز انتشار به شماره ۴۳۱۶ از درگاه ساماندهی نشر بازی ها میباشد

 


لیست DLC نسخه فشرده :

Call of Duty: Modern Warfare 3 Collection 1✔
Call of Duty: Modern Warfare 3 Collection 2✔
Call of Duty: Modern Warfare 3 Collection 3: Chaos Pack✔
Call of Duty: Modern Warfare 3 Collection 4: Final Assault✔

دانلود بازی Call of Duty Modern Warfare 3-PLAZA حجم بازی : ۵۷٫۳ گیگابایت


دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۲

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۳

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۴

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۵

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۶

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۷

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۸

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۹

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۰

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۱

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۲

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۳

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۴

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۵


دانلود بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 – v1.9.461 + All DLCs, MULTi6- FitGirl حجم بازی : ۱۱٫۳ گیگابایت


دانلود پارت ۱ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۲ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۳ با لینک مستقیم

—————————————

دانلود بازی (بدون مالتی پلیر) Call of Duty: Modern Warfare 3 – CorePack حجم بازی : ۷٫۹ گیگابایت


دانلود پارت ۱ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۲ با لینک مستقیم

—————————————

≡ دانلود پچ دوبله فارسی ساز در پارت های ۱ گیگابایتی :

دانلود پارت ۱ :Direct Link

دانلود پارت ۲ :Direct Link

لازم به ذکر است این پچ تنها برروی نسخه های سینگل پلیر (RELOADED و یا بلک باکس) کار می کند

======================================

توضیحات نصب نسخه nosTEAM بازی: ۱) ابتدا مطمئی شوید که آنتی ویروس و فایروال شما به طور کامل غیرفعال می باشند و سپس به نصب بازی بپردازید. ۲) پس از اتمام نصب، وارد پوشه ۱٫DLC Pack شده و فایل MW3_DLC_PACK_nosTEAM.part1.exe را به صورت Run as Administrator اجرا کنید. محل نصب را دقیقا محلی که بازی خود را نصب کرده اید انتخاب کنید تا به فولدر بازی شما این پکیج بسته های الحاقی اضافه شود. ۳) وارد پوشه ۲٫Update Patch 2.7.3.11 nosTEAM شده و فایل اجرایی COD-MW3_update_2.7.3.11.exe را به صورت Run as Administrator اجرا کنید.

محل نصب را دقیقا محلی که بازی خود را نصب کرده اید انتخاب کنید تا بازی شما به آخرین نسخه پچ برای سرورهای آنلاین آپدیت شود. مستر سرور برای بخش مالتی پلیر TeknoGods v1.4.382 می باشد! ۳) فایل های نوشتاری Troubleshoot.txt و nfo.txt برای شماست! هرآنچه از سئوالات و مشکلات به دنبال آن هستید، در این فایل ها گنجانده شده اند. [/box]

دانلود فیلم هندی
دانلود سریال خارجی
لینک های خراب را در قسمت نظرات گزارش دهید. (در کمترین زمان ممکن اصلاح میشود.)

 برای دانلود از سایت فیلترشکن یا VPN خود را غیرفعال فرمایید.

‫۵۰ دیدگاه ها

 1. سلام خسته نباشید. وقتی که میخوام آنلاین بازی کنم ، رو آنلاین بازی کردن که کلیک میکنم ارور میده که فایل IWD پیدا نشد . چیکار کنم؟

 2. سلام
  این بازی میشه تو گیم نت به صورت شبکه بازی کرد یا اینکه این امکان حذف شده؟
  امکان بازی شبکه ای رو بیشتر مواقع از دیتای بازی حذف میکنن، آیا این نسخه کامل هستش و دیتای شبکه موجود هست؟
  با تشکر

 3. سلام وقت بخیر ، آیا نسخه فیت گرل دارای تمامی dlc ها داخل خودش هست ؟ و آیا میشه با نسخه fitgirl بصورت multiplayer و آنلاین بازی کرد ؟

  1. سلام . بله شامل همه اپدیت ها و بسته های الحاقی هست . توصیه ما نسخه nosTEAM ولی درمود انلاین بیشتر تحقیق کنید .

 4. سلام خسته نباشید میدونم این پست برای چند سال پیشه ولی من تازه این بازی رو شروع کردم من نسخه فیت گرل رو دان کردم و بدون هیچ مشکلی استخراج کردم اما بخش هایی باید با نرم افزار ultra iso استخراج میشد من تلاش کردم اما ارور میداد
  میشه آموزش کامل تری برای نصب بزارید؟

  1. سلام . تو لانچر پلاس مستر گزینه ای هست که فایل های مورد نظر که نیست رو خودش فیکس میکنه . ولی توصیه میکنم دیگر نسخه رو تست کنید . با فیت گرل درست تست نکردم

 5. رمز فایل هاتون چیه .بعدم من نسخه کالاف دیوتی ۸ رو که ۱۱ پارت دان کردم دیگه میشه شبکه بازیش کرد

 6. سلام ببخشید ازین سه گزینه ای ک شما تو سایت گذاشتین کدامش نسخه کامله فقط لطف کنید آموزش بدین ک چجوری با پچ فارسی ساز فارسیش کنم ممنون از شما لطف کردین❤❤❤❤

  1. سلام روی نسخه RELOADED و یا بلک باکس کار میکنه . ولی به احتمال زیاد روی noSTEAM یا Fitgirl .. هم بیاد. رو نسخه های جدید تست نشدن

 7. سلام من شیش پارت رو دانلود کردم اخر اکسترک که میشه پیغام میده میگه برای ادامه پارت شیش رو ادر سش رو وارد کنید برا ادامه نگا که کردم تو سایتم پارت شیش رو دوبار دانلود کردم نوشته رو فایل وین رر پارت ۵ مشکلش چیه؟

   1. دولار دانلودش کردم ولی وقتی فایل اخری رو که قرار دادین ادرس ائنئ ک میدم بازم همینه میشه کمک کنید؟

 8. سلام
  پچ دوبله روی کدوم یکی از این سه نسخه که گذتاشتین کار میکنه؟
  و اینکه اموزش کامل نصب پچ دوبله رو بگین ممنون میشم

  1. سلام . متاسفانه اطلاعی ندارم . ولی در بخش اطلاعات بازی در نسخه فیت گرل یا پلازا و نو استیم منعی برای اجرا بخش survival ننوشتن . پس احتمال زیاد بیاد

 9. سلام
  یک سوال داشتم من قبلا از جایی دیگه MW3 رو دانلود کردم نوشته بود مولتی پلیر داره بعد از نصب مولتی پلیر (LAN) می شد ولی بیشتر از دو نفر نمیتونستن وصل بشن یعنی فقط یک سرور میشد و فقط یک نفر دیگه می تونست اضافه بشه این برای قسمت کورپریشن خوب بود مرحله ها رو دونفری میرفتیم ولی برای قسمت چند نفری نمی شد مپ ها مولتی پلیر رو مسابقه ای بازی کنیم می خواستم بدون با این نسخه شما میشه به صورت لوکال (LAN) بخش های مولتی پلیر رو چند نفری بازی کرد یا نه ؟

  1. سلام محمد جان متاسفانه اطلاعی ندارم . خودم چندنفره انلاین باهاش بازی کردم lan بازی نکردم .

 10. سلام برادر
  غیر از این نسخه nosteam بازی هیچ نسخه دیگه ای هم هست که بازیارو به صورت رایگان انلاین ارائه بده؟؟
  خیلی ممنون میشم جواب بدی.

 11. با سلام
  من نسخه فول این بازی رو از سایتتون دانلود کردم و تمام مراحل نصب بازی و پچ و دی ال سی ها رو ب دقت انجام دادم.
  الان میخوام آفلاین ب صورت لوکال(آفلاین) این بازی رو مولتی بازی کنم اما ن مپ هارو استارت میکنه!ن سرور پیدا میکنه!ن دوستانی ک ب وای فای متصل هستند رو تو بازی پیدا میکنه.
  لطفا راهنمایی کنید چطوری این بازی رو مولتی آفلاین میشه بازی کرد؟

 12. سلام خسته نباشید
  اخوی فایل
  ۲٫Update Patch 2.7.3.11 nosTEAM
  Grant Admin Full Control
  هر بار اکسترکت میکنم خالیه در حالی ک داخل فایل فشرده ک میشم از پارت یک تا پارت ۴ داخلشون فایل های مذکور موجوده فقط در حین اکسترکت بیرون نمیان.
  در ضمن این دوتا فیال در پوشه های فشرده از پارت ۵تا۱۱ کلا فقط فولدرشون هست ولی خالی هستن.
  ب صورت دستی هم فایل ۲٫Update Patch 2.7.3.11 nosTEAM رو استخراج میکنم،اررور میده، میگه فیال باز نمیشودف(متن اررور هم زید همین خط نوشتم،فایروال فقط دارم ک اونم غیر فعاله)
  your internet security settings prevented one or mor files from being opened.
  الان باید چ کنم؟

  دوم این ک این بازی امکانش هست در حالت مولتی پلیر یار کم داشتیم بازیکن بوت(بات) اضافه کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا