تبلیغ

دانلود بازی کامپیوتر

دانلود بازی Stronghold: Warlords
بازی های دوبله فارسیشمشیری و هک اند اسلش

دانلود بازی گرشاسب معبد اژدها – بازی Garshasp The Temple of the Dragon

دانلود بازی کامپیوتر– دانلود بازی Garshasp برای pc دانلود Garshasp دانلود بازی گرشاسب معبد اژدها فارسی 

دانلود بازی Garshasp The Temple of the Dragon  دانلود Garshasp The Temple of the Dragon برای کامپیوتر به دانلود بازی گرشاسب معبد اژدها 

دانلود بازی Garshasp The Temple of the Dragon گرشاسب معبد اژدها

دانلود بازی Garshasp The Temple of the Dragon گرشاسب معبد اژدها

Garshasp The Temple of the Dragon (گرشاسب معبد اژدها) یک بازی سبک ماجراجویی و سوم شخص است که به وسیله ی Dead Mage Inc برای سیستم عامل ویندوز و لینوکس منتشر شده است،

داستان این بازی سرگذشت یکی از قهرمانان اساطیری ایران، گرشاسب است که معروف به قاتل هیولاها ست.

این بازی توسط Dead Mage بر اساس آخرین پروژه منسوخ شده ی استودیوی بازی سازی فن افزار شریف ایجاد شده است.نسخه آنلاین این بازی برای سیستم عامل ویندوز در ۸ می ۲۰۱۱ منتشر شد و یک روز بعد از طریق سرویسهای  Steamو GamersGate قابل دستیابی بود. به محض انتشار، بازی با نظرات مختلف مواجه شد، بعلاوه این بازی به عنوان تلاش مستقل و جاه طلبانه ی توسعه دهندگان مورد تحسین قرار گرفت.

در حال حاضر Dead Mage مشغول بررسی و ایجاد نسخه ی دیگری از این بازی برای سیستم عامل لینوکس است.

در مورد بازی Garshasp The Temple of the Dragon :

گرشاسب (معبد اژدها) یک بازی سبک ماجراجویی و سوم شخص است، این بازی در سرزمین افسانه ای در ایران باستان که توسط هیولاها و دیوها تسخیر شده اتفاق می افتد، در این بازی به طور ویژه به جنگ با انواع مختلف سلاح و فنون جذاب جنگی توجه ویژه ای شده است، نحوه ی حل معماها نیز نقش مهمی در جریان بازی ایفا میکند.

گرشاسب توانایی پرش، پرش در حال دویدن، گول زدن و همچنین تولید نور و حملات سنگین را دارست که در نبردهای رو در رو به شما امکان می دهد تا از مانورهای گوناگونی بهره ببرید.

با پیشرفت در بازی میتوانید روشها و مهارتهای بیشتر و جدیدتری را برای حمله آزاد کنید.

حملات بیشتر موجب درگیر شدن بازیکنان و بالارفتن توانایی گرشاسب می شود و بازیکن را قادر می سازد تا مهارتهای مختلفی را کسب نماید.

برای از بین بردن دشمنان قوی ابتدا باید آنها را با حملات معمولی ضعیف کرده و سپس از بین ببرید. جراحات بازیکنان به وسیله ی گوی های آبی رنگ نصب شده بر روی ستونهایی که در سراسر محیط بازی پخش شده اند التیام می یابد. گوی های قرمز رنگ موجود نیز باعث افزایش تجربیات بازیکنان می شود. بازی به گونه ای برنامه ریزی شده که کنترلی روی نحوه نمایش ندارید، چون کنترل دوربین ها بر اساس اقدام فعلی و یا رویداد در حال وقوع، تغییر می کند.

حل معماهای بازی عمدتا با استفاده از عناصر مختلف محیطی با ایجاد چالشهای مختلف امکان پذیر است، به طور مثال در صحنه ای گرشاسب باید با اهرم قرار دادن شمشیر خود سطحی عمودی را برای کمک کردن به همراهانش کنترل کند.

داستان بازی Garshasp The Temple of the Dragon :

سالها بعد از زندانی شدن اژیدهاک توسط فریدون در کوه دماوند، دیوها و شیاطینی که جزء فرماندهان ارتش مخوف اژیدهاک بودند در نقاط مختلف سرزمین باستانی Khunirath افزایش یافتند و در برابر انسانها به شرارت پرداختند، هر دیو قسمتی از سرزمین انسانها را تصرف کرده و به مردم ظلم و ستم روا می داشت.

Hitasp از تاجی طلایی که دارای قدرتهای متعدد جادویی مرگباری بود با همراهی دیوها، برای ایجاد امپراتوری خود در سرزمین سنگی Faranbagh در Hara Berezaiti استفاده می کرد.Siavoshgar سرزمینی افسانه ای و زادگاه بسیاری از پهلوانان بود که بوسیله ی Hitasp و همراهانش مورد حمله قرار گرفت، در این جنگ برادر گرشاسب،

Oroxia درحال دفاع از سرزمین اجدادی خود کشته شد.

گرشاسب به همراه نوه ی جمشید، سفری را به سوی دژ Hitasp به منظورگرفتن انتقام خون برادرش و پیدا کردن چیزهای مهمتری که از آنها گرفته شده بود آغاز میکند و اینجاست که شجاعت گرشاسب نقش مهمی را در سرنوشت جهان بازی میکند.

تصاویر بازی Garshasp The Temple of the Dragon گرشاسب معبد اژدها

دانلود بازی Garshasp The Temple of the Dragon  دانلود Garshasp The Temple of the Dragon برای کامپیوتر به دانلود بازی گرشاسب معبد اژدها 


 Description

When everything goes insane and the world falls apart, a man must take up arms to protect his loved ones. Embark with Flint Trucker on a crazy journey to reunite him with sweet Angelina, and try not to succumb to the madness that awaits you! Don’t let their size scare you! Observe their fighting style, find a weak spot and show no mercy when you finally get your chance to attack. Go get ‘em, Flint!


 


 حداقل سیستم مورد نیاز بازی Garshasp The Temple of the Dragon : 

OS:
Processor:
Memory:
Graphics:
Storage:
Sound Card:


  YouTube HQ

تماشای تریلر بازی در اپارات

تماشای تریلر بازی در یوتیوب


Garshasp The Temple of the Dragon Free Download For Pc

دانلود فیلم هندی
دانلود سریال خارجی
لینک های خراب را در قسمت نظرات گزارش دهید. (در کمترین زمان ممکن اصلاح میشود.)

 برای دانلود از سایت فیلترشکن یا VPN خود را غیرفعال فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا