تبلیغ

دانلود بازی کامپیوتر

دانلود بازی Stronghold: Warlords
بارداری و نوزاد

هزینه های زایمان طبیعی چگونه است؟

هزینه های زایمان طبیعی چگونه است؟ هزینه‌های زایمان طبیعی یا سزارین چقدر است؟ هزینه بیمارستان برای زایمان زایمان طبیعی | روش های زایمان طبیعی | هزینه زایمان طبیعی هزینه های زایمان طبیعی چگونه است؟

هزینه های زایمان طبیعی چگونه است؟

هزینه های زایمان طبیعی چگونه است؟

بر اساس این طرح هزینه درمان بیماران در بیمارستان های دولتی کاهش می یابد و سهم بیماران از هزینه های بستری در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه های علوم پزشکی به ۱۰ درصد کاهش یافته و ۹۰ درصد مابقی هزینه را دولت تقبل می کند.
شعبانی بیان داشت: اجرای طرح تحول نظام سلامت، انقلابی در مقوله سلامت است.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آمل، علی شعبانی در جلسه کارگروه پزشک خانواده طرح تحول نظام سلامت گفت: اجرای طرح تحول نظام سلامت از پانزدهم اردیبهشت ماه در بیمارستان های وابسته به وزارت بهداشت آغاز شده است که مورد استقبال مردم قرارگرفته است.

***

وی افزود:امروز شاهد توزیع عادلانه سلامت در شهرستان هستیم و برای این منظور زیر ساختهای جدیدی در قالب بسته‌های سلامت برای شهرستان تعریف شده و انگیزه و رغبت مردم برای مراجع به بیمارستانهای دولتی افزایش یافته چون از امکانات و خدمات درمانی خوبی برخوردار می‌شوند.

***

شعبانی با بیان اینکه با اجرای طرح سلامت یک انقلاب را در مقوله سلامت شاهد هستیم اظهار داشت:با اجرای این طرح از یک طرف خدمات بیمارستانها افزایش یافته و از طرفی هزینه مردمی و پرداخت از طرف مردم کاهش یافته است. که الحمدا… رضایت جمعی و مردمی را تا به حال به همراه داشته است.

***

شعبانی تصریح کرد:بر اساس این طرح هزینه درمان بیماران در بیمارستان های دولتی کاهش می یابد و سهم بیماران از هزینه های بستری در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه های علوم پزشکی به ۱۰ درصد کاهش یافته و ۹۰ درصد مابقی هزینه را دولت تقبل می کند.

معاون فرمانداری ویژه شهرستان آمل با اشاره به این که بیمارستان امام علی (ع) دراجرای طرح تحول نظام سلامت درزمینه انجام زایمان طبیعی اقدامات خوبی راصورت داده است بیان داشت: هزینه زایمان طبیعی در همه بیمارستان رایگان است وتاکنون حتی یک گزارش درخصوص زایمان از طریق سزارین گزارش نشده است.

وی افزود: این حق مردم است که از خدمات بهداشتی و درمانی قابل دسترس و عادلانه برخوردار باشند؛ مقام معظم رهبری بارها تاکید کردند که مردم از لحاظ سلامت باید در وضعیت قابل قبول باشند و بیمار و خانواده اش نباید دغدغه و رنجی، جز رنج بیماری داشته باشند.

***

معاون فرمانداری ویژه شهرستان آمل در بخش دیگری از سخنان خود به نقش رسانه‌ها اشاره کرد و گفت: اطلاع‌رسانی به مردم نقش مهمی در پیشرفت طرح تحول سلامت خواهد داشت لذا از رسانه‌ها انتظار می‌رود که با آگاه‌سازی مردم، کارکردهای این طرح را به مردم بشناسانند.

وی در پایان گفت: خوشبختانه از زمان آغاز اجرای طرح تحول سلامت روسای بیمارستان‌ها با جدیت کامل این طرح را دنبال می‌کنند و روند اجرای طرح بسیار مطلوب است لذا امیدواریم با تلاش بی‌وقفه مسئولین تحقق این مهم به نحو احسن صورت پذیرد.

منبع : نی نی بان

____________________________________________________

دانلود فیلم هندی
دانلود سریال خارجی
لینک های خراب را در قسمت نظرات گزارش دهید. (در کمترین زمان ممکن اصلاح میشود.)

 برای دانلود از سایت فیلترشکن یا VPN خود را غیرفعال فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا