تبلیغ

دانلود بازی کامپیوتر

دانلود بازی Stronghold: Warlords
طب اسلامی سنتی

آمار واقعی کرونا از دروغ تا واقعیت

آمار کرونا از دروغ تا واقعیت

کرونا ویروس

🔺 مسلم است که آمار ابتلا به کرونا و فوتی ها در دست مسئولان دولت است و موارد بسیاری در کم و زیاد شدن این آمار مبتلایان دخیل است که بیشتر این موارد، امور سیاسی و منافع اقتصادی یک عده خاص است .

🔹 راحت است که به آمار فوتی ها صد نفر اضافه یا کم شود، زیرا می توان صد نفر از مرگ های دیگر را به کرونائی ها اضافه کرد یا برعکس، حتی بیشتر از این اعداد هم امکان پذیر است مثلا می توان پانصد یا حتی هزار نفر اضافه و کم کرد.

💢 به همین جهت آمار فوتی های کل کشور زیاد و کم نمی شود، اگر قبلا ایران روزی هزار فوتی داشت اکنون هم همان هزار فوتی را دارد ولی هندسه فوتی ها بر اساس منافع و مصالح مسئولان وزارت بهداشت تغییر می کند .

▫️ تجربه نشان داده که آمار کرونا تابع مقدار مصرف داروی امام کاظم علیه السلام و مقدار رواج آن میان مردم است .

خب بعدش

🔹 با توجه به اعلام دولت مبنی بر اضافه کردن داروهای گیاهی به درمان کرونا، اقبال مردم نسبت به تهیه و استفاده از داروی امام کاظم علیه السلام افزایش یافته که منجر به کاهش تعداد مبتلایان و فوتی ها شده است .

🔸 توجه داشته باشید این محدودیت ها و حکومت بهداشتی! آمار را کم نکرد، زیرا چند روزی از محدودیت ها نگذشته آمار کم شد، در حالی که این آمار مربوط به چهاده روز پیش است چون کرونا و عوارضش بعد از چهارده روز ظاهر می شود و آن هائی که اکنون مراجعه می کنند در حقیقت ویروس چهارده روز پیش به آن ها منتقل شده و وارد بدن آن ها شده است .

🔺 بنابراین کم و زیاد شدن آمار مربوط به محدودیت ها نیست بلکه مربوط به میزان استفاده مردم از داروی امام کاظم علیه السلام و عموم داروهای طب اسلامی است.

💢 ممکن است روزی بیاید که وزارت بهداشت به مردم واکسن زده و آمار را دستکاری کند، یا بگوید مردم خوب شدند، یا در کنار واکسن، داروی امام کاظم علیه السلام را با اسم دیگری تجویز کند و بگوید مردم با واکسن خوب شدند!

🔻 ملت و مردم عزیز باید آگاه باشند، زیرا ما معتقدیم که شهید قاسم سلیمانی و شهید فخری زاده و دیگر دانشمندان عرصه هسته ای را همین صاحبان شرکت های واکسن که همان صهیونیست ها هستند، شهید کردند.

🔹 از دشمن نباید انتظار خیر داشت، مانند اینکه بگوییم معاویه به لشکر حضرت علی علیه السلام خیر رسانده یا یزید به یاران امام حسین خیر رسانده، این مسأله غیر قابل باور است.

▫️ پس باور نکنید صهیونیست ها که مالکان کارخانه های واکسن جهان اند یا هر دشمن دیگر به مردم ایران واکسن داده و خیر رسانده .

🔺 اصلا مشخص نیست چیزی بنام واکسن کرونا وارد کشور شود، بلکه ممکن است یک محلول ساختگی خودشان را به مردم تزریق کنند و آمار را دستکاری کنند.

❗️ بصیر باشید . این گونه افراد که حاضرند هموطنان خود را موش آزمایشگاهی کنند، منافع هنگفت حاصل از فروش واکسن را هیچ وقت از دست نخواهند داد.

💠 مرتضی حسینی، فعال طب اسلامی

دانلود فیلم هندی
دانلود سریال خارجی
لینک های خراب را در قسمت نظرات گزارش دهید. (در کمترین زمان ممکن اصلاح میشود.)

 برای دانلود از سایت فیلترشکن یا VPN خود را غیرفعال فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا